Patyriminė kelionė su virtualios realybės akiniais „Nerk į paveikslą“

2023 gegužės 03 d. 15.00 / KMSVB Kalnupės biblioteka

Gegužės 3 d., trečiadienį, 15.00 val. kviečiame į patyriminę kelionę su virtualios realybės akiniais „Nerk į paveikslą (ir ne tik)“ Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Kalnupės padalinyje (Kalnupės g. 13).

Užsiėmimo metu kviesime aplankyti žymias istorines pasaulio vietoves, muziejus, galerijas, nukeliauti į Marsą, pasinerti į nuotykių pasaulį, o gal net sudalyvauti pabėgimo kambaryje. Užsiėmimas skirtas visai šeimai, rekomenduojamas vaikams nuo 10 m.

Renginys organizuojamas įgyvendinant Lietuvos kultūros tarybos finansuojamą projektą „Pažink meną be ribų – 360 laipsnių“.

Renginys nemokamas. Renginio metu gali būti fotografuojama ir/ar filmuojama, o medžiaga viešinama.

Renginio plakatas