1,2% parama bibliotekai

Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie, remdamiesi gyventojų pajamų mokesčio įstatymu, 1,2% sumokėto pajamų mokesčio už ankstesnius metus, paskyrė Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešajai bibliotekai. Paremdami bibliotekas Jūs investuojate į informaciją, žinias ir kultūrą.

Vadovaujantis LR Paramos ir labdaros įstatymu galite teikti paramą neatvėrę piniginės. Nuo 2020 m. sausio 1 d. kiekvienas Lietuvos pilietis iki 1,2 proc. valstybei sumokėto gyventojų pajamų mokesčio gali paskirti pasirinktai organizacijai.

Iki 2024 m. gegužės 2 d. per VMI Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS) galite pateikti paramai pervesti prašymo formą (FR0512)

Pildymo instrukcija

• Gavėjo identifikacinis numeris (kodas) ar pavadinimas: 190464923 arba Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka
  • Mokesčio dalies dydis (procentais): 1,2
  • Mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio: 2023*

*Pastaba: nusprendus pajamų mokesčio dalį skirti paramos gavėjui ilgiau kaip vienerius metus, pildant laukelį „Mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio“ turi būti įrašomi laikotarpio pabaigos metai, t. y. paskutinis mokestinis laikotarpis, kurio pajamų mokesčio dalį prašoma pervesti. Šiame laukelyje įrašomas laikotarpis neturi būti ilgesnis kaip 5 metai, pradedant skaičiuoti nuo prašymo antraštėje nurodytų metų, t.y. iki 2025 m.

Jeigu turite klausimų, kreipkitės į Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešąją biblioteką (Turgaus g. 8), telefonas +370 46 448335, el. paštas: buhalterija@biblioteka.lt

Nuoširdžiai kviečiame pasinaudoti galimybe valstybei nurodyti, kaip panaudoti dalį Jūsų pajamų mokesčio!