Vaikams
logo

Paskatinimai ir apdovanojimai

Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešajai bibliotekai ir jos darbuotojams skirti paskatinimai ir apdovanojimai.

2022 metai

Partnerysčių biblioteka 2021

Partnerysčių bibliotekos apdovanojimasSavivaldybių viešųjų bibliotekų asociacijos Partnerysčių bibliotekos apdovanojimas už išskirtines iniciatyvas telkiant bendruomenę, atstovavimą ir bendradarbiavimą su įvairiomis Lietuvos ir užsienio institucijomis bei asmenimis.

Plačiau...


LR Seimo Švietimo ir mokslo komiteto padėkos


Klaipėdos m. sav. Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos direktorei Bronislavai Lauciuvienei, kultūrinės veiklos koordinatorei Vidai Narveišytei, Meno skyriaus vedėjai Birutei Skaisgirienei ir „Kauno atžalyno“ padalinio vedėjai Daivai Kapturovai įteiktos LR Seimo Švietimo ir mokslo komiteto padėkos už šiuolaikišką požiūrį į edukacijas, inovatyvias idėjas ir geranorišką bendradarbiavimą su Klaipėdos miesto švietimo įstaigomis.

Plačiau...

2021 metai

Nominacijos „Jonvabalis“ laimėtoja Loreta Liutkutė

Nominacijos „Jonvabalis“ laimėtoja Loreta LiutkutėKlaipėdos regiono bibliotekų darbuotojų metų konkurso nominacija „Jonvabalis“ skirta bibliotekos Suaugusiųjų aptarnavimo ir informacijos skyriaus vedėjai Loretai Liutkutei, už puikius profesinius rezultatus, socialinės atskirties mažinimą, žmonių su negalia įtrauktį į bibliotekos veiklas, siekiant veiksmingų socialinių pokyčių.

Nuo 2012 m. kasmet Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešoji biblioteka organizuoja geriausios Klaipėdos regiono bibliotekos ir bibliotekininko konkursą. Nominacija „Išminties marės“ įteikiama už bibliotekos geriausius strateginius sprendimus, kūrybines iniciatyvas, atstovavimą, veiklą bendruomenėse. „Jonvabalis“ įteikiamas geriausiam bibliotekininkui už profesionalumą darbe, naujų darbo metodų taikymą ir bendruomenės būrimą.

Apdovanojimų ceremonijos įrašas https://fb.watch/5am34S3iWA/ 

 

Bibliotekos direktorė Bronislava Lauciuvienė apdovanota ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Riterio kryžiumi

Bibliotekos direktorė Bronislava Lauciuvienė apdovanota ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Riterio kryžiumiVasario 16-ąją, Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda už nuopelnus Lietuvai, už jos vardo garsinimą pasaulyje Lietuvos valstybės ordinais ir medaliais apdovanojo labiausiai mūsų šaliai nusipelniusius asmenis – įvairių profesijų ir skirtingų biografijų žmones: iškilius kultūros, visuomenės veikėjus, mokslininkus, ištikimus Lietuvos draugus užsienyje, taip pat tuos, kurie rizikavo gyvybe, gindami savo šalį ar gelbėdami žmones.

Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos direktorė Bronislava Lauciuvienė apdovanota ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Riterio kryžiumi. Bronislava Lauciuvienė – aktyvi kultūrinės veiklos, inovatyvių sprendimų, skatinančių šalies viešųjų bibliotekų pažangą, puoselėtoja.

Atsižvelgiant į pandeminę situaciją, apdovanojimai šiemet buvo rengiami nuotoliniu būdu ir transliuojami per LRT televiziją. Pasibaigus pandemijai ir karantino ribojimams, visi apdovanotieji bus pakviesti į Lietuvos Respublikos Prezidento rūmus, kur apdovanojimai bus įteikiami gyvai.

Lietuvos Respublikos Prezidento dekretas dėl apdovanojimo
Prezidentas: už žygdarbius – ne tik aukščiausi apdovanojimai, bet ir neblėstantis dėkingumas
Valstybės apdovanojimų paskelbimo ceremonijos įrašas

Atgal
Vaikams