Vaikams
logo

Nuotraukų konkursas „Aš ir knyga alsuojanti Lietuva“

Lietuva yra viena iš tų šalių, kurios gyventojai gausiomis bangomis išsibarstė po visą pasaulį. „Nuvažiavau ir pasilikau“ – teigia emigravę tautiečiai. Tačiau ir svetur jie buriasi į lietuvių bendruomenes, kuria lietuviškas mokyklas, organizuoja įvairiausias veiklas. Ar išvažiuojant šalia būtiniausių daiktų iškeliauja ir lietuviška knyga? Nežinia...

2024 m. minint lietuvių kalbos dienas, Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka meta iššūkį užsienio lietuvių bendruomenėms – skelbia konkursą „Aš ir knyga alsuojanti Lietuva“. Atsiųskite mums savo nuotrauką, kurioje būtumėte jūs ir lietuviška knyga (lietuvių autoriaus ir parašyta lietuvių kalba). Paskatinkite bendruomenės narius, jų šeimas aktyviai dalyvauti, nes bus renkamos trys aktyviausios lietuvių bendruomenės, kurių nariai atsiųs daugiausiai fotografijų. Be abejo mes tikimės, kad su knygomis ne tik fotografuositės, bet ir jas skaitysite.

Laukiame nuotraukų el. paštu konkursas@biblioteka.lt arba užpildant registracijos formą nuo vasario 16 d. iki kovo 6 d. Konkurso nugalėtojus paskelbsime ir garbės raštais apdovanosime kovo 12 d.

Konkurso nuostatai (pdf)

Konkursui pasibaigus

Pasaulio lietuvių bendruomenėms skirtas foto konkursas „Aš ir knyga alsuojanti Lietuva“ baigėsi. 
 
Ačiū Nojui, Emilijai, Sofijai (Žemutinė Saksonija Vokietija), Armandui (Londonas. Anglija), Ugnei ir Urtei (Kells. Airija) už nuotaikingas nuotraukas. Ačiū už tai, kad nukeliauti kilometrai nėra kliūtis skaityti lietuviškas knygas.
Atgal
Vaikams