Vaikams
logo

Korupcijos prevencija

Korupcijos prevencija siekiama didinti įstaigos vykdomų funkcijų kokybę, darbuotojų atliekamų pareigų ir įgaliojimų skaidrumą ir sąžiningumą bei visuomenės pasitikėjimą valstybinėmis institucijomis.

Apie Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešojoje bibliotekoje (KMSVB) ir jos padaliniuose pastebėtus galimus korupcijos atvejus piliečiai gali pranešti:

  • Atsakingam už korupcijos prevenciją asmeniui – KMSVB metodininkas MODESTAS SKERSYS tel. +370 46 314725, el. paštu pirkimai@biblioteka.lt, pateikiant pranešimą adresu Turgaus g. 8, LT-91247 Klaipėda;
  • Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) el. paštu pranesk@stt.lt ir/ar „Karštąja linija“ visą parą tel.: +370 5 266 3333.

Pageidautina, kad rašydami el. paštu ar raštu nurodytumėte asmens, kurio veiksmus skundžiate, vardą ir pavardę, pareigas ir skundžiamus veiksmus, kuriuos manote esant korupcinio pobūdžio. Taip pat prašome nurodyti savo vardą ir pavardę bei adresą, kuriuo galėtume pateikti atsakymą. KMSVB užtikrina asmens duomenų ir suteiktos informacijos konfidencialumą. Visa gaunama informacija naudojama korupcijos prevencijos tikslais.

Atkreipiame dėmesį, kad pranešimus galite pateikti ir anonimiškai.

Plačiau Antikorupcinio švietimo medžiaga

Atmintinė

Pranešimo forma

Įsakymas dėl korupcijos prevencijos 2023-2025 metų programos

Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos korupcijos prevencijos programos įgyvendinimo 2023–2025 metais priemonių planas

Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos korupcijos prevencijos 2023–2025 metų programa

Kultūros įstaigų darbuotojų profesinės veiklos ir elgesio taisyklės

Bibliotekininkų etikos kodeksas

Atgal
Vaikams