Vaikams
logo

Socialinis receptas

Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka 2024 metais dalyvauja iniciatyvoje „Socialinis receptas“ ir kviečia senjorus atrasti įdomias kultūros, sveikatingumo, bei kitas nemokamas veiklas Klaipėdos mieste.

Esate senjoras (-ė) ir jaučiatės vienišas (-a)? Norite turiningai praleisti laisvalaikį ir pabendrauti, susirasti bendraminčių? O gal atrasti jums įdomią kultūros, sveikatingumo ar kitą veiklą? Tada Socialinio recepto iniciatyva – kaip tik jums. Prisijunkite, dalyvaukite ir pagerinkite savo sveikatą bei nuotaiką, nes bendravimas ir įdomi veikla – geriausias vaistas nuo visų ligų.

Socialinio recepto iniciatyva skirta senatvės pensijos amžiaus sulaukusiems asmenims siekiant stiprinti jų psichologinę gerovę ir psichikos sveikatą per jų įtraukimą į ilgalaikes nemokamas kultūros, sveikatingumo, neformaliojo švietimo ar kitas bendruomenėje ir savivaldybėje prieinamas veiklas.

Daugiau informacijos suteiks Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro „Socialinio recepto“ koordinatorė Agnė tel: +37064082494 ,el. p. agne@sveikatosbiuras.lt

Iniciatyvos „Socialinis receptas“ plakatas

Socialinio recepto 2024 m. GEGUŽĖS mėnesio veiklų kalendorius

Socialinio recepto 2024 m. BALANDŽIO mėnesio veiklų kalendorius

 

 

Socialinio recepto 2024 m. KOVO mėnesio veiklų kalendorius

Atgal
Vaikams