Knygos „Drozofilos, didžėjai ir džedajai III“ pristatymas

2023 kovo 09 d. 17.00 / KMSVB Meno skyrius

Kovo 9 d., ketvirtadienį, 17.00 val. kviečiame į „Kūrėjų sąjungos“ išleisto fotografijų albumo „Drozofilos didžėjai ir džedajai III“ pristatymą Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekoje Meno skyriuje (J. Janonio g. 9). Dalyvauja: menininkas Benas Šarka, Vladas Balsys, Paulius Sadauskas ir Kristina Sadauskienė.

Fotografijų albumas „Drozofilos didžėjai ir džedajai III“ įamžina ir pratęsia prieš kelerius metus Klaipėdoje vykusį meninį Beno Šarkos ir bendraminčių projektą – be išankstinio pasiskelbimo, be menui nusiteikusios publikos surinkimo, įvairiose miesto viešose ir mažiau viešose erdvėse pasirodydavo atropomorfiniai kiškiai. Jie atsirasdavo tarsi iš niekur, iš keisto įtrūkio realybėje, ir kaskart būdavo užsiėmę kažkokiais, tik jiems vieniems suprantamais darbais, pvz. vystė vėją į nepamatuojamo ilgumo audinį. Miestiečiai žiūrėjo, kraipė galvas, kartais kalbino, kartais keikė juos ar juokėsi iš jų. Šie personažai veikė tiek miestiečių akivaizdoje, tiek ir visai be žiūrovų.

2022 m. „Kūrėjų sąjungos“ išleistas albumas – to keisto, šiek tiek siurrealistinio laiko prisiminimas ir metamorfozė. Veiksmas tapo vaizdu, vaizdą papildė tekstas. Klaipėdoje ir ne tik joje vėl pasirodo kiškiai!

Albumas „Drozofilos didžėjai ir džedajai III“ pretenduoja tapti populiariausia „Klaipėdos knyga 2022“. Maloniai kviečiame dalyvauti ir balsuoti svetainėje: www.biblioteka.lt/balsavimas arba Klaipėdos bibliotekose.

Renginys nemokamas. Informavimo tikslais renginio metu bus fotografuojama ar/ir filmuojama.

Dalintis: https://www.fb.com/events/5378282952272308