Dano Andriulionio (1951– 2023) tapybos paroda „Grožis – įkvėpėjas“

2024 sausio 23 d. - kovo 23 d. / KMSVB „Kauno atžalyno“ biblioteka

Dano Andriulionio (1951 11 25 – 2023 09 04) tapybos paroda „Grožis – įkvėpėjas“ iki kovo 23 d. eksponuojama Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos „Kauno atžalyno“ padalinyje (Kauno g. 49)

Kiekvienas paveikslas turi savo istoriją. Pirmapradę mintį, nuo ko prasideda paveikslo gimimo procesas iki darbo užbaigimo etapo. Jis irgi svarbus, nes atsipalaiduoja energija ir galima kurti naujas idėjas. Paveikslų idėjos spalvotos ir įvairiapusiškos: nuo Lietuvos įstojimo į Europos Sąjungą iki intensyvios emocinės iškrovos dažų pagalba.

Paroda sudaryta iš ne iš pačių didžiausių drobių, o iš stilistiškai ryškių ir prabangių darbų, kuriuose vyrauja impulsyvi pastozinė tapyba, jaučiamas paveikslo faktūriškumas tiek žiūrint, tiek prilietus ranka.

Parodos atidarymas sausio 23 d. Renginio akimirkos: https://rb.gy/mj44s5

Kviečiame apsilankyt!