Vaikams
logo
lt

Pasaulis liepsnose

Pasaulis liepsnose

Pasaulis liepsnose

Dan Jones ir Marina Amaral bei Mark Hawkins-Dady

Praeitis net pačiomis niūriausiomis valandomis nebuvo tik juoda ir balta...

Skaitydami šią knygą, susipažinsite su mirtimi paženklintais, tačiau dėmesį prikaustančiais karo metų įvykiais. Laukia spalvų kupina kelionė, iliustruota 200 nuotraukų.

Matydami spalvotą vaizdą, negalime istorijos laikyti tik faktų rinkiniu. Spalvos skatina ieškoti naujų atspalvių ir išsiaiškinti tiesą, slypinčią už šių kvapą gniaužiančių fotografijų. Empatija ir gailestis tampa gilesni, o siaubas ar pasišlykštėjimas – stipresni.

„Pasaulis liepsnose“ apima ne tik 1914–1918 m. ir 1939–1945 m. karus, bet ir juos paskatinusias tarptautines įtampas, prieštaringas ideologijas, tarpukario pilietinius karus, taip pat įvykius kariavusių šalių vidiniuose frontuose.

Ši knyga, kaip ir ankstesnė „Laiko spalvos“, yra talentingos brazilų menininkės Marinos Amaral ir žymaus britų istoriko Dano Joneso bendras kūrinys. Įspūdingai nuspalvintų vaizdų kolekcija ir tiksliai parinktų žodžių sintezė itin ryškiai perteikia kruviniausią laikotarpį praėjusio amžiaus istorijoje.

Pasaulis liepsnose: ilgasis karas 1914–1945 m. / Dan Jones ir Marina Amaral bei Mark Hawkins-Dady; iš anglų kalbos vertė Mindaugas Krankalis, 2022

Užsakyti/rezervuoti leidinį

Atgal
Vaikams