Vaikams
logo

Žmonės – Klaipėdos švyturiai. Susitikimas su Giedriumi Savicku

2024 birželio 27 d. 18.00 / KMSVB Melnragės biblioteka
photo

Birželio 27 d., ketvirtadienį, 18.00 val. kviečiame į renginių ciklo „Žmonės – Klaipėdos švyturiai“ penktąjį susitikimą. Šį sykį bibliotekoje svečiuosis Lietuvos teatro, kino ir televizijos aktorius GIEDRIUS SAVICKAS.

Renginio vieta – Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Melnragės padalinys (Molo g. 60)

Improvizacijos meistras, tiek komiškais, tiek rimtais vaidmenimis teatre ir kine išgarsėjęs publikos itin mylimas aktorius – gražių epitetų Giedriui Savickui negaili žiniasklaida. Tačiau gyvenime jis – kuklus ir vengiantis raudonų kilimų. Netgi neatvyko atsiimti „Sidabrinės gervės“, jam kaip metų aktoriui skirtos už vaidmenį filme „Trys milijonai eurų“. Vietoje iškilmių rinkosi kelionę į Klaipėdą pas mamą, nes buvo prižadėjęs ją aplankyti.

Iš Klaipėdos kilęs aktorius tėviškėn grįžta gana dažnai – pasiilgsta ne tik mamos, bet ir jūros, ypač Karklėje, kur stovyklaujant, o vėliau – ir dirbant stovykloje praleista daug vasarų.  „Aš stengiuosi kuo daugiau laiko praleisti prie mūsų jūros. Karklėje man yra pati svarbiausia, o kartu ir pati skaudžiausia vieta, nes viskas čia prabėgo, o to, kas prabėgo, nebesugrąžinsi“, – viename interviu atviravo Giedrius.

Susitikimo metu jūsų laukia nuoširdus pokalbis su klaipėdiečiu Giedriumi Savicku apie teatre ir kine sukurtus vaidmenis, darbą televizijoje, buriavimą, psichologines traumas ir, žinoma, Klaipėdą, užauginusią žinomą aktorių.  

Primename, kad 2024-uosius uostamiestyje paskelbus Švyturių metais, Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka inicijavo renginių ciklą „Žmonės – Klaipėdos švyturiai“. Viename iš bibliotekos padalinių – atnaujintoje Melnragės bibliotekoje – kartą per mėnesį vyksta susitikimai su žmonėmis, kilusiais, augusiais ar vis dar gyvenančiais KLAIPĖDOJE – knygų autoriais, muzikantais, aktoriais, politikos veikėjais ir kt. Svečiai dalinasi savo įžvalgomis apie gimtąjį miestą, priežastis, nulėmusias profesijos pasirinkimą, bei kitomis temomis. Didžiausias dėmesys skiriamas jų gyvenimui uostamiestyje ir šio miesto įtakai jų dabarčiai.

Ankstesnių susitikimų archyvas

Renginio metu gali būti fotografuojama, filmuojama, o medžiaga – viešinama.

Renginio plakatas

Melnragės bibliotekos birželio mėn. renginių programa

Dalintis: https://www.facebook.com/events/8067192093312531


Atgal
Vaikams