Vaikams
logo

Pirmosios pagalbos praktiniai užsiėmimai senjorams

2023 birželio 06 d. 15.00 / KMSVB Pempininkų biblioteka
photo

Birželio 6 d., antradienį, 15.00 val. kviečiame senjorus į nemokamus Pirmosios pagalbos praktinius užsiėmimus Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Pempininkų padalinyje (Taikos pr. 81A).

Prisidėkime prie saugesnės visuomenės kūrimo. Aš ir Tu – tai MES.

Lietuvos Raudonojo Kryžiaus organizacija siūlo nemokamus praktinius pirmosios pagalbos užsiėmimus, kurių dėka pagilinsite ne tik teorines žinias, bet ir praktinius įgūdžius. Užsiėmimus veda apmokyti pirmosios pagalbos savanoriai.

Nei vienas iš mūsų negali numatyti, kur laukia nelaimė, todėl privalome būti pasiruošę įvairioms gyvenimo situacijoms. Pirmoji pagalba – tai pirmas žingsnis siekiant padėti kitiems ir operatyviai bei tikslingai sureaguoti tokiais atvejais, kai gresia pavojus žmogaus gyvybei.

Tokie įgūdžiai reikalingi tuomet, kai tenka laukti profesionalios medikų pagalbos – jie ne iš karto gali atvykti į įvykio vietą, o būtent tokiais atvejais yra brangi kiekviena minutė. Nustatyta, jog būtent dėl šios priežasties mūsų šalyje miršta pakankamai daug žmonių, tačiau savo pačių pastangomis šią statistiką galime pakeisti – net ir keli lemtingi veiksmai gali prisidėti prie sėkmingos istorijos pabaigos.

Užsiėmimų temos:

  • Kritimai, traumos;
  • Smarkaus kraujavimo stabdymas;
  • Nudegimai;
  • Suaugusiojo gaivinimas;
  • Pirmoji pagalba suaugusiam, kuris užspringo;
  • Ūmūs susirgimai.

Renginys nemokamas. Renginio metu gali būti fotografuojama, filmuojama, o medžiaga – viešinama.

Renginio plakatas

Dalintis: https://www.fb.com/events/3519435478303442 

Renginio akimirkos


Atgal
Vaikams