Paskaita „Lietuvių literatūrinės kalbos raida ir įdomybės“

2023 kovo 09 d. 17.00 / I. Kanto viešoji biblioteka

Kovo 9 d., ketvirtadienį, 17.00 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešojoje bibliotekoje (Turgaus g. 8 ), minėdami Valstybinės lietuvių kalbos komisijos iniciatyva rengiamas Lietuvių kalbos dienas, kviečiame į paskaitą „Lietuvių literatūrinės kalbos raida ir įdomybės“. Lektorė – prof. dr. Roma Bončkutė, Klaipėdos universiteto ir Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto mokslo darbuotoja, mėginanti įprastus dalykus traktuoti netikėtu rakursu.

Paskaitoje lektorė supažindins su naujausiais savo tyrimais, siekdama parodyti, kad šios dienos ne/humanistinio fono supamam žmogui gali būti įdomu žmogiškumo pavyzdžių ieškoti XIX a. literatūros kūrėjų biografijose ir kūrybos puslapiuose.

Renginys organizuojamas įgyvendinant Lietuvos kultūros tarybos finansuotą projektą „Negalios jungtys: nuo integracijos link inkliuzijos“.

Informavimo tikslais renginys bus fotografuojamas ir/ar filmuojamas.

Dalintis: https://www.fb.com/events/1277931083137295

Renginio akimirkos