Vaikams
logo

Paskaita-diskusija „Kultūros atmintis. Išnykusių miesto karališkųjų ženklų istorijos“

2023 lapkričio 24 d. 17.00 / I. Kanto viešoji biblioteka
photo

lapkričio 24 d., penktadienį, 17 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešojoje bibliotekoje (Turgaus g. 8) kviečiame į paskaitą-diskusiją „Kultūros atmintis. Išnykusių miesto karališkųjų ženklų istorijos“ kartu su kultūros istorike Jovita Saulėniene. Tai dar vienas Kultūros paveldo departamento finansuojamo projekto „Karališkoji Klaipėda“ renginys, siekiant atkreipti dėmesį į Klaipėdos krašto išskirtinumą ir aktualizuoti šio krašto kultūros paveldą.

Kiekvienas nekilnojamo kultūros paveldo objektas – atskira istorija, paliečianti karybos, tikybos, valdžios, socialinių ryšių ir kitus aspektus. Paskaitos metu pakviesime ne tik daugiau sužinoti apie savo miesto istoriją, bet ir užduoti klausimų, pasigilinti į tai, kas buvo išgirsta ankstesnių (lapkričio 11 d. vykusių) kultūros paveldo ekskursijų metu.

Projekto veiklomis siekiama atskleisti karališkojo Klaipėdos laikotarpio įtaką Klaipėdos kraštui, visai Lietuvai bei sąsajas su Europa. Itin patrauklus yra istorinis Klaipėdos kraštas, kur kryžiavosi nemaža skirtingų kultūrų ir kur itin ryškus istorinis, etnografinis, psichologinis savitumas.

Renginio metu gali būti fotografuojama, filmuojama, o medžiaga – viešinama.

Renginio plakatas

Dalintis: https://www.fb.com/events/760018192634860 


Atgal
Vaikams