Vaikams
logo

Mindaugo Milinio istorinio romano „Smogiko išpažintis“ pristatymas

2023 lapkričio 23 d. 17.30 / KMSVB Pempininkų biblioteka
photo

Lapkričio 23 d., ketvirtadienį, 17.30 val. kviečiame į Mindaugo Milinio istorinio romano „Smogiko išpažintis“ pristatymą ir pokalbį su autoriumi Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Pempininkų padalinyje (Taikos pr. 81A).

„Smogiko išpažintis“ – tikrais įvykiais pagrįstas istorinis romanas, kuriame pasakojama vokiečio Gerhardo Bėgeleino, specialiojo agento Klevo, istorija.

Pasibaigus antrajam pasauliniam karui iš pradžių jis kalėjo įvairiuose Lietuvos karo belaisvių lageriuose. Taip pat ir Klaipėdos Nr. 57 ir Šilutės (Macikų) Nr. 184.

Vėliau išmoko lietuviškai, vilkėjo partizanų uniformą, tačiau buvo blogas žmogus. Nes dirbo kartu su „sokolovininkais“ ir pačiu A. Sokolovu. Savaime suprantama, jis pats taip nemanė. Jis tikėjo, arba dėjosi tikįs, kad kuria naują santvarką, o partizanai - tik kliuvinys jų kelyje „švento“ tikslo link.

Mindaugas Milinis – klaipėdietis, istorinių knygų apie partizaninį pasipriešinimą ir Afganistano karą autorius, istorinės studijos apie mūšius dėl Klaipėdos (Mėmelio) 1944–1945 m. bendraautoris.

Renginys nemokamas. Renginio metu gali būti fotografuojama, filmuojama, o medžiaga – viešinama.

Dalintis: https://www.fb.com/events/295478903449612

Renginio akimirkos


Atgal
Vaikams