Vaikams
logo

Bendruomenės pietūs „Žemaičiai ir jų valgiai“

2023 vasario 17 d. 13.00 / KMSVB „Kauno atžalyno“ biblioteka
photo

Vasario 17 d., penktadienį, 13.00 val. kviečiame į Klaipėdos Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos „Kauno atžalyno“ padalinį (Kauno g. 49), kuriame vyks bendruomenės pietūs „Žemaičiai ir jų valgiai“. Bendruomenės nariai, įvairių institucijų atstovai ne tik skaniai vaišinsis, bet ir rokuosis su žemaite Virginija Giniotiene. Juk prasideda lietuvių kalbos dienos!

Klaipėdos Imanuelio Kanto viešojoje bibliotekoje sėkmingai įgyvendinama Europos kultūros fondo „Europe Challenge 2022“ programos finansuojama projekto „Bendruomenės pietūs „Kartu – skanu!” idėja – bendruomenės nariai, miesto gyventojai kviečiami nemokamų pietų – pietavimo ir pokalbio bendrystei bei tvarumui, ieškant sveikesnių sprendimų sau ir aplinkai. Susitikimai vyks kiekvieną penktadienį iki balandžio 7 dienos Klaipėdos Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos „Kauno atžalyno“ padalinyje (Kauno g. 49).

Maistas jungia žmones – nuo pasaulinių judėjimų, iniciatyvų verslo atstovams kartu papietauti ir apsikeisti perspektyvomis, šeimos tradicijų kartu pavakarieniauti po dienos darbų iki neformalių pavakarojimų bibliotekoje. „Kauno atžalyno“ padalinyje susiformavo naujas Maisto klubas „Kartu – skanu“, jau pusmetį kiekvieną mėnesį suburdamas bendruomenę į klubo veiklas ir tradicinius maisto bei pokalbių vakarus. Šiuos žmones vienija siekis mokytis tausoti maisto resursus, dalintis tvariais patiekalų receptais, ugdytis pirkinių planavimo įgūdžius, kompostavimo bei kitų praktiškų ir lengvai kasdienai pritaikomų maisto tausojimo sprendimų. Asmeninis dėmesys maistui ne tik suteikia naudos, bet ir leidžia aktyviai prisidėti prie globalių problemų sprendimo. Apie šiuos svarbius reiškinius ir žemaičių maitinimosi įpročius bus kalbama pirmąjį kartą organizuojamų bendruomenės pietų metu.

Į vasario 17 d. 13.00 val. pietus – BŪTINA REGISTRACIJA telefonu (8-46) 314727.

Informavimo tikslais renginyje gali būti fotografuojama/filmuojama.

Renginio plakatas

Renginio akimirkos


Atgal
Vaikams