Bendruomenės pietūs, skiriami pažinčiai su Suvalkijos kraštu

2023 kovo 03 d. 13.00 / KMSVB „Kauno atžalyno“ biblioteka

Kovo 3 d., penktadienį, 13 val. kviečiame į Klaipėdos Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos „Kauno atžalyno“ padalinį (Kauno g. 49), kuriame vyks bendruomenės pietūs, skiriami pažinčiai su Suvalkijos kraštu.

Norintiems dalyvauti būtina išankstinė registracija tel. (8 46) 314727.

Klaipėdos Imanuelio Kanto viešojoje bibliotekoje sėkmingai įgyvendinama Europos kultūros fondo „Europe Challenge 2022“ programos finansuojama projekto „Bendruomenės pietūs „Kartu – skanu!“ idėja – bendruomenės nariai, miesto gyventojai kviečiami nemokamų pietų – pietavimo ir pokalbio bendrystei bei tvarumui, ieškant sveikesnių sprendimų sau ir aplinkai. Susitikimai vyksta kiekvieną penktadienį iki balandžio 7 dienos Klaipėdos Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos „Kauno atžalyno“ padalinyje (Kauno g. 49).

Maistas jungia žmones – nuo pasaulinių judėjimų, iniciatyvų verslo atstovams kartu papietauti ir apsikeisti perspektyvomis, šeimos tradicijų kartu pavakarieniauti po dienos darbų iki neformalių pavakarojimų bibliotekoje. „Kauno atžalyno“ padalinyje susiformavo naujas Maisto klubas „Kartu – skanu“, jau pusmetį kiekvieną mėnesį suburdamas bendruomenę į klubo veiklas ir tradicinius maisto bei pokalbių vakarus. Šiuos žmones vienija siekis mokytis tausoti maisto resursus, dalintis tvariais patiekalų receptais, ugdytis pirkinių planavimo įgūdžius, kompostavimo bei kitų praktiškų ir lengvai kasdienai pritaikomų maisto tausojimo sprendimų. Asmeninis dėmesys maistui ne tik suteikia naudos, bet ir leidžia aktyviai prisidėti prie globalių problemų sprendimo. Apie šiuos svarbius reiškinius ir žemaičių maitinimosi įpročius bus kalbama pirmąjį kartą organizuojamų bendruomenės pietų metu.

Informavimo tikslais renginyje gali būti fotografuojama/filmuojama.

Renginio plakatas