Vaikams
logo

A. Vilutytės ir A. Zalieskos-Zalos dueto programa „Pasinesusikalbėjimai“

2024 liepos 10 d. 18.00 / KMSVB Girulių biblioteka
photo

Renginių ciklas „Pėdink į Girulius“ įpusėjo. Liepos 10 d., trečiadienį, 18.00 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Girulių padalinyje (Šlaito g. 6A) Jūsų laukia aktorės Aldonos Vilutytės ir roko grupės „Arbata“ lyderio Andriaus Zalieskos-Zalos dueto programa „Pasinesusikalbėjimai“ (Daivos Čepauskaitės eilėraščiai + Andriaus Zalieskos-Zalos dainos).

Būna – žmonės kalba ir nesusikalba... būna – nekalba ir susikalba... būna – nesikalba... būna – pasikalba... būna visaip... Renginio metu bus tokie pasinesusikalbėjimai tarp Aldonos ir Andriaus, tarp jūsų ir mūsų, tarp dainų ir eilėraščių. Apie daug ką pasinesusikalbėsime. Apie tuos kurie šalia, apie tuos, kurių nėra, apie tai, kas neįvyko, apie tai, ką pražiopsojome, apie svajones, klaidas, lūkesčius ir apie tai, kad gyventi ir mylėti yra gera...

„Pasinesusikalbėjimai“ – muzika ir poezija, dainos ir eilėraščiai. Du balsai – vienas dainuoja, kitas kalba. Atrodytų, kitaip ir negali skambėti eilės ir muzika, tačiau tokių duetų nėra daug. Aldona Vilutytė ir Andrius Zalieska-Zala – abu yra scenos vilkai.

A. Vilutytė – aktorė, kuri kuria vaidmenis įvairiuose teatruose, kine, dubliuoja animacinius filmus, garsina įvairiose Lietuvos televizijose, vaidina radijo pjesėse, dalyvauja poezijos ir literatūros vakaruose. Yra „Literariumo“ įkūrėja, LMTA scenos kalbos ir vaidybos dėstytoja.

A. Zalieska-Zala – roko grupės „Arbata“ lyderis. Taip pat rašo eilėraščius, kurie virsta dainomis, eksperimentais ir sugula į solinės veiklos albumus. Tai atlikėjas, kuris autentiškai giliai prasiveržiančiu balso grūdėtumu neleidžia pamiršti „Arbatos“ idėjinio vado, to harmonijos vedlio, kuris lyg akrobatas balansuoja tarp brandaus žodžio ir gaivališko veiksmo.

Laukiame tų, kurie nori sustoti, pasislėpti nuo šurmulio, skubėjimo, reikalų reikaliukų ir ramiai pabūti su savimi ir su atlikėjais.

Renginio metu gali būti fotografuojama, filmuojama, o medžiaga – viešinama.

Kultūrinių renginių ciklo „Pėdink į Girulius“ programa: https://biblioteka.lt/pedink-i-girulius-2024  

Dalintis: https://www.facebook.com/events/872341038263314 

Renginio akimirkos


Atgal
Vaikams