Vaikams
logo

Roberto Rūdžio fotografijos paroda „sᾱvos erdvės“

2025 gruodžio 02 d. - 2026 sausio 03 d. / KMSVB Meno skyrius
photo

Roberto Rūdžio personalinė fotografijos paroda „sᾱvos erdvės“ iki 2026 m. sausio 3 d. eksponuojama Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Meno skyriuje (J. Janonio g. 9).

Parodos atidarymas gruodžio 2 d. 18.00 val.

Fotografinė apybraiža „sᾱvos erdvės“ yra pirmasis fotomenininko Roberto Rūdžio pasakojimas vaizdais apie jam dvasiškai labai artimus žmones menininkus Ania Losinger ir Mats Eser. Tai yra tik ciklo pradžia arba įžanga į šią fotomenininkui artimą temą ir savą erdvę.

„Fotografuodamas natūralia įsilieju į A&M (Anios Losinger ir Mats Eser) aplinką. Toje aplinkoje aš gerai jaučiuosi, todėl pavadinau ją sava, - sako fotomenininkas Robertas Rūdys. - Šita aplinka ir jos žmonės yra tai, ką aš noriu aprašyti fotografiškai, kaip man sekasi ar seksis, nežinau, aš tiesiog noriu tai parodyti.“

Robertą visada žavėjo Andrėjaus Tarkovskio filmai, jo kuriamo meno filosofija. „Ir aš norėjau fotografuoti tai, kas akimis yra nematoma, rankomis neapčiuopiama, bet jaučiama vidumi ir išore. Kai yra šilta ar šalta mes to nematome, bet jaučiame. Tai būsena. Aš noriu nufotografuoti būsenas,“ - sako R. Rūdys.

Kviečiame aplankyti!


Atgal
Vaikams