Vaikams
logo

„VRKantu“: istorija bibliotekoje ne gąsdina, o kuria?!

„VRKantu“:  istorija bibliotekoje ne gąsdina, o kuria?!

Ar žinote, kuo Imanueliui Kantui buvo ypatingi rauginti kopūstai? Ar norėtumėte ne tik pasivaikščioti filosofo I. Kanto išminties pėdsakais, bet ir išdrįsti sukurti savo virtualų pasaulį? Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešojoje bibliotekoje įgyvendinamas projektas „Virtuali Klaipėda: istorija ne gąsdina, o kuria“. Kviečiame apsilankyti Jaunimo bibliotekoje (Tilžės g. 9) ir išbandyti jėgas virtualios realybės pabėgimo kambaryje. Virtualios realybės akiniai leis įžengti į dar nepažintą pasaulį, kur jūsų lauks I. Kanto išminties ir istorijos faktais paremti galvosūkiai. Žaidimo trukmė – 15–30 min.

Taip pat kviečiame sukurti savo virtualų pasaulį. „VRKantu – tai kūrybinės vienos dienos dirbtuvės, kurių metu pasitelkdami „CoSpaces“ platformą lavinsime vaizduotę: kursime savo istoriją (ar net svajonių pasaulį) ir viską perkelsime į virtualią erdvę. Užsiėmimai vyks Jaunimo bibliotekoje (Tilžės g. 9) antradieniais ir penktadieniais nuo 15 val.

„Virtuali Klaipėda: istorija ne gąsdina, o kuria!“ – tai šiuolaikinių technologijų projektas, orientuotas į virtualios realybės turinio kūrimą ir kultūros paveldo pažinimą, jaunosios kartos įgūdžių ugdymą, įgyvendinant virtualios realybės ir 3D animacijos sprendimus. Pasinerk į virtualią realybę!

Būtina registracija! Kviečiame registruotis visus nuo 12 metų. Informacijai, klausimams: el. p. jaunimas@biblioteka.lt, tel. (8 46) 314728, socialiniame tinkle „Facebook“ – Jaunimo biblioteka. Yra galimybė registruotis privatiems užsiėmimams šeimos, draugų ar kt. grupėms.

Projektą įgyvendina: Klaipėdos miesto savivaldybės I. Kanto viešoji biblioteka. Projekto partneriai: „Iron Cat“ ir „bit&Byte“. Projektas finansuojamas Lietuvos kultūros tarybos.

Daugiau informacijos apie projektą „Virtuali Klaipėda: istorija ne gąsdina, o kuria“


Atgal
Vaikams