Padėkos bibliotekai ir jos atstovams

Klaipėdos m. sav. Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos direktorei Bronislavai  Lauciuvienei, pavaduotojai Eugenijai Koveckienei ir Vaikų padaliniui (Danės g. 7) įteiktos Tarptautinės Migracijos Organizacijos (IOM Lietuva) padėkos už pagalbą bei bendradarbiavimą organizuojant susitikimą su karo pabėgėliais iš Ukrainos ir suteikiant jiems reikalingą pagalbą.

Džiaugiamės ir dėkojame už gražius žodžius!

IOM – tarptautinė tarpvyriausybinė organizacija, Jungtinių tautų sistemos narė, dirbanti su partneriais tarptautinėje bendruomenėje tam, kad padėtų įveikti kylančius migracijos iššūkius, suteiktų ekspertinių žinių migracijos klausimais, skatintų socialinę ir ekonominę plėtrą bei užtikrintų visų migrantų gerovę. IOM Lietuvoje bendradarbiauja su valstybinėmis institucijomis, nevyriausybinėmis organizacijomis, savivalda bei darbdaviais siekdama kuo sklandesnės migrantų integracijos į Lietuvos visuomenę, padeda formuoti migracijos politiką ir vykdo projektus, kuriais siekiama padėti migrantams bei skatinti pagarbą jų teisėms.