Mokslinė konferencija „I. Kanto filosofinių idėjų poveikis šių laikų žmogaus gyvenimo prasmės paieškoms“

Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka kartu su Klaipėdos universitetu kviečia į mokslinę konferenciją, skirtą filosofo Imanuelio Kanto (1724–1804) 299-osioms gimimo metinėms. Penktąjį kartą organizuojama konferencija vyks Klaipėdos Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Meno skyriuje (J. Janonio g. 9, Klaipėda) rugsėjo 20 d. 10 val.

Konferencijos tikslas – skatinti viešąją mokslinę diskusiją įvairiais I. Kanto filosofinių idėjų aspektais, inicijuoti skirtingų institucijų bendradarbiavimą įprasminant Imanuelio Kanto vardą ir įamžinant atminimą. Konferencijos tema – „Imanuelio Kanto filosofinių idėjų poveikis šių laikų žmogaus gyvenimo prasmės paieškoms“ – aktuali šių dienų realijoms.

Kviečiame mokslininkus, tyrėjus, dėstytojus registruotis skaityti konferencijos pranešimus iki rugpjūčio 20 d. el. p. bibliogr@biblioteka.lt Vieno pranešimo trukmė – 15 min. Dalyviams bus paruošti sertifikatai.

Daugiau informacijos: el. paštu bibliogr@biblioteka.lt,  telefonu (8 46) 448336.

Ankstesnių metų konferencijų akimirkos ir vaizdo įrašai: https://biblioteka.lt/gyvojikrastotyra/zyma/konferencija/