Vaikams
logo

Medijų ir skaitmeninio raštingumo mokymų gegužės mėn. grafikas

Medijų ir skaitmeninio raštingumo mokymų gegužės mėn. grafikas

2024 m. gegužės mėn. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka kviečia gyventojus į šiuos nemokamus medijų skaitmeninio raštingumo mokymus:

PEMPININKŲ PADALINYJE (Taikos pr. 81A, registracija tel. +37046346301 arba https://bit.ly/3ub189s)

 • Gegužės 14–15 d.  11.00–14.00 val. „Viešosios paslaugos internetu kiekvienam“ (mokymai grupėse, 6 val.)
  Išmoksite internetu užsakyti e. valdžios paslaugas, pažymas, deklaruoti pajamas ar gyvenamąją vietą, užsiregistruoti pas gydytoją, teikti prašymus „Sodrai“, taikyti e. parašą ir dar daugiau.
 • Gegužės 16 d 11.00–15.00 val. „Informacijos ir paieškos strategija. Dirbtinis intelektas ir Chat GPT!“ (mokymai grupėse, 4 val.)

  Sužinosite, kodėl sunku rasti patikimos informacijos?Ką daryti, kai „Google“ ir „Youtube“ nepadeda? Slaptas ir atviras žmonių gyvenimas internete.Kas yra skaitmeninė higiena? „Google“, „Youtube“, bibliotekininkas, bibliotekos katalogas – kuo ypatingas kiekvienas iš informacijos šaltinių?

 • Gegužės 30 d. 11.00–14.00 val. Medijų įvairovė ir prieigos būdai. Socialiniai burbulai.“ (mokymai grupėse, 4 val.)
  Sužinosite kaip skaitmeninės medijos keičia mūsų elgseną, kiek esame savarankiški medijose? Ar medijos priima sprendimus už mus?Kas mus seka internete ir kodėl užsidarome „aido kambariuose“? Mūsų kaip informacijos rengėjų vaidmuo.Socialiniai tinklai ir viešasis gyvenimas – naudinga ar žalinga?


NUOTOLINIAI MOKYMAI
 (MS Teams programoje, registracija el. p. info@biblioteka.lt arba https://forms.gle/uB5se7axj6ouVe9t8)

 • Gegužės 6–8 d. 17.00–19.00 val. nuotoliniai mokymai „Efektyvus laiko planavimas su Gmail“ (6 val.). (vietų nebėra)
  Sužinosite, kaip bendrauti ir dalytis turiniu internete, išnaudojant Gmail pašto galimybes, pokalbius, elektroninius kalendorius, diską ir aplamai, kaip tvarkyti Google paskyrą.
 • Data derinama „Skaičiuoklė darbui ir namams“(vietų nebėra)
  Sužinosite, kaip sukurti skaičiuoklės dokumentą ir parengti jį dalinimuisi su kitais asmenimis; išmoksite atlikti kasdieninius skaičiavimus; sužinosite, kaip tvarkyti duomenų lenteles ir jas grafiškai atvaizduoti. Būtina turėti EXCEL savo kompiuteryje.

Registruotis į mokymus kviečiame skambinant prie padalinio nurodytu numeriu arba užpildant registracijos formą.

Išsamiau apie mokymus Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos padaliniuose skelbiama skiltyje „Mokymai gyventojams“ 


Atgal
Vaikams