Vaikams
logo

Kviečiame palaikyti Bibliotekos iniciatyvas projekte „Lietuvos galia“

Kviečiame palaikyti Bibliotekos iniciatyvas projekte „Lietuvos galia“

Kviečiame palaikyti ir balsuoti už Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos iniciatyvas projekto „Lietuvos galia“ apdovanojimuose. Dalyvaujančios iniciatyvos:

„Lietuvos galia“ apdovanojimai – tai Prezidento iniciatyva teikiami metiniai apdovanojimai, skirti įvertinti pilietines iniciatyvas ir geruosius veiklų pavyzdžius miestuose, miesteliuose ir regionuose, o taip pat užsienio lietuvių bendruomenėse. Apdovanojimai skatina bendruomenės susitelkimą, įkvepia kitus leistis į pokyčių kelią dėl bendros gerovės ir prisideda prie pilietinės galios stiprinimo visoje šalyje.

Kaip balsuoti?

Balsavimas vyksta projekto platformoje www.lietuvosgalia.lt, skiltyje Iniciatyvos.

Norint balsuoti už iniciatyvą, reikės suvesti savo vardą, pavardę ir el. pašto adresą ir sulaukus automatinio laiško nurodytame pašte, jį patvirtinti. Balsuoti iš vieno el. pašto adreso galima tik vieną kartą per visą balsavimo laikotarpį. Balsavimas vyks iki spalio 18 d. imtinai.

Apdovanojimai

„Lietuvos galia“ apdovanojimuose dalyvauja 360 iniciatyvų. Pabaigus balsavimą, po 15 daugiausia balsų surinkusių iniciatyvų iš kiekvienos kategorijos („Žalia Lietuva“, „Stipri Lietuva“, „Teisinga Lietuva“ ir „Inovatyvi Lietuva“) bus pateiktos kompetentingai komisijai svarstyti. Komisija bus sudaryta iš sričių, kuriose varžosi iniciatyvos, žinovų ir ekspertų.

Komisija išrinks 20 „Lietuvos galios“ apdovanojimų laureatų, po 5 iš kiekvienos kategorijos.

„Lietuvos galios“ konkurso laureatai bei iniciatyvų, patekusių į antrąjį konkurso etapą, atstovai bus pagerbti Prezidento rūmuose vyksiančiame šventiniame renginyje, kuriame susitiks su Respublikos Prezidentu ir pirmąja ponia.

Dėkojame visiems dalyvaujantiems, palaikantiems ir balsuojantiems už Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos veiklas! 


Atgal
Vaikams