Vaikams
logo

Kiekvieną savaitę bibliotekoje

Kiekvieną savaitę bibliotekoje

Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešojoje bibliotekoje įdomių veiklų ras ir maži ir dideli,  pristatome kiekvieną savaitę bibliotekoje vykstančius užsiėmimus. Kviečiame dalyvauti!

Virtualios realybės kūrybinės dirbtuvės „VR Kantu“

Antradieniais ir penktadieniais nuo 15.00 ik 18.00 val. Jaunimo padalinyje (Tilžės g. 9) kviečiame į  Virtualios realybės kūrybines dirbtuvės „VRKantu“.  Tapkite kūrėjai, išbandykite savo kūrybines ir technologines galias virtualioje realybėje. Pasitelkdami „CoSpaces“ platformą kursime virtualų pasaulį, lavinsime vaizduotę kurdami istorijas ir mankštinsime protą programuodami „Blockly“ sistema. Grupes (iki 10 žm.) kviečiame registruoti iš anksto tel. (8 46) 314728.

Atviros pažintinės kūrybinės dirbtuvės

Trečiadieniais nuo 15.00 iki 17.00 val. kviečiame išbandyti naujausias „Kauno atžalyno“ padalinio (Kauno g. 49) technologijas,  orientuotas į kūrybiško lavinimo, kultūrinių, meninių, socialinių ir skaitmeninių kompetencijų ugdymą.

Jūsų laukia:

  • Interaktyvios lėkštės „Hopspots“
  • Edukacinės bitutės – robotukai „Bee-Bot“ ir „Blue-bot“
  • Interaktyvios edukacinės grindys „OnEvo Floor Lite“
  • Virtualios realybės akiniai „Oculus Quest 2“
  • Universalius gamtos mokslų eksperimentų ir aplinkos tyrimų rinkiniai-lagaminai

Užsiėmimų dalyvių amžius neribojamas. Klasėms ir grupėms laikas derinamas individualiai, būtina išankstinė registracija tel. (8 46) 256224.

Inovacijų dienos Melnragės bibliotekoje

Ketvirtadieniais nuo 14 val. Melnragės padalinyje (Molo g. 60) kviečiame į inovacijų dienas, kurių metu pristatomi edukaciniai inovatyvūs sprendimai mažiems ir dideliems. Ateik ir išmėgink. Plačiau apie užsiėmimus.
Atskira registracija vykdoma tik klasėms ir grupėms tel. (8 46) 498041.

Lietuvių liaudies dainų mėgėjų susitikimai

Kiekvieną ketvirtadienį 16.00 val. Melnragės padalinyje (Molo g. 60) lietuvių liaudies dainų mėgėjų būrelis kviečia padainuoti ir pašokti. Vadovė Danutė Krakauskienė. Užsiėmimo trukmė 1–1,5 val.
Daugiau informacijos tel. (8 46) 498041.

„Upper body“ ir „Full body“ treniruotės

Ketvirtadieniais ir penktadieniais 12.00 val. kviečiame į „Upper body“ ir „Full body“ treniruotes Kalnupės padalinyje (Kalnupės g. 13). Laukia treniruotės su savo kūno svoriu arba nedideliais svoriais. Treniruotės trukmė 60 min.
Daugiau informacijos tel. (8 46) 366542.

Anglų kalbos klubo susitikimai

Penktadieniais 17.00 val. Jaunimo padalinyje (Tilžės g. 9) kviečiame į anglų kalbos klubo susitikimus. Nepraleisk puikaus šanso patobulinti savo anglų kalbos žinias bei susirasti bendraminčių!
Daugiau informacijos tel. (8 46) 314728.

Šachmatų mėgėjų susitikimai

Šeštadieniais nuo 14.00 iki 17.00 val. „Kauno atžalyno“ padalinyje (Kauno g. 49) vyksta šachmatų mėgėjų klubo susitikimai. Kviečiame prisijungti ir smagiai praleisti laiką su bendraminčiais!
Daugiau informacijos tel. (8 46) 314727.

Susitikimai nemokami. Renginių metu gali būti fotografuojama ir/ar filmuojama, o medžiaga viešinama.


Atgal
Vaikams