Vaikams
logo

Kelias: 40 metų kartu

Kelias: 40 metų kartu

Išskirtinės dienos mūsų bibliotekoje. Ypatingos dienos ir direktorės Bronislavos Lauciuvienės gyvenimo kelyje. Lapkričio 14 d. kolegų, draugų, partnerių, ilgamečių rėmėjų, savivaldybės vadovų apsuptyje direktorė atsisveikino su 40 metų eitomis pareigomis.

Iškilmingame vakare dalyvavęs Klaipėdos miesto savivaldybės meras Arvydas Vaitkus įteikė padėką kartu su buvusių merų parašais. Taip pat direktorei įteikta Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos padėka.

„Miela mūsų Direktore,
...Jūsų profesionalumas, įžvalgumas, sugebėjimas priimti tinkamus sprendimus, būti laiku ir vietoje, veikė ne tik bibliotekos, bet ir joje dirbančių žmonių gyvenimus. Ne vien bendras tikslas, bet ir tvirtas Jūsų žmogiškumo pamatas – atjauta, supratimas, įsiklausymas lydėjo tuos, kurie šiame kelyje ėjome kartu“... – atsisveikino kolegos.

Daug kartų skambėjo žodis AČIŪ iš garbingų svečių, bibliotekos partnerių, draugų, rėmėjų lūpų.

Vakaro metu su šiltų prisiminimų prieskoniu papasakota 103-ečius metus skaičiuojanti bibliotekos istorija.

Renginio finale pristatyta naujoji bibliotekos direktorė Renata Rudienė, pareigas pradedanti eiti nuo lapkričio 16 d.

Renata Rudienė mūsų bibliotekoje 2 metus dirbo specialiste viešiesiems ryšiams ir rinkodarai, prieš tai 11 metų dirbo Lazdijų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktore. Aktyviai dalyvauja Savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacijos tarybos veikloje.

„Per du mano darbo dešimtmečius Lietuvos bibliotekos labai transformavosi. Bibliotekininko charakteris taip pat keitėsi. Biblioteka arčiausiai žmogaus esanti institucija, todėl šiame darbe aš visada mačiau ir matau prasmę dirbti. Mes augame organiškai, prisitaikome prie vartotojų poreikių, vystome naujas veiklas. Kad bibliotekos būtų augančios ir sėkmingos visų pirma jos turi būti patrauklios jaunimui. Į bibliotekas kaip ir į visas kitas sritis veržiantis dirbtinio intelekto technologijų galimybėms, iššūkiams ir grėsmėms labai svarbu bibliotekose išlaikyti kūrybišką ir empatišką žmogų. Manau, kad mano sukaupta patirtis bus naudinga plėtojant bibliotekų veiklą Klaipėdos mieste nusistatant ateities bibliotekos gaires, – kalbėjo Renata Rudienė.

A. Kubaičio nuotraukos


Atgal
Vaikams