Didžiojo filosofo Imanuelio Kanto garbei skambės Klaipėdos kariljono varpai

Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka kviečia paminėti Imanuelio Kanto (1724–1804) 220-ąsias mirties metines.

PROGRAMA

2024 m. vasario 12 d.

12.00 val. Kariliono varpų skambėjimas.
(Liepų g. 16)

16.00 val.
KANTO KAMBARIO  ekspozicijos atidarymas.
Kompoziciją „Klaipėdos krašto varpai“ atliks Klaipėdos Trečiojo amžiaus universiteto vokalinis ansamblis „JūrAinė“ (vadovė Virginija Manšienė).
(Turgaus g. 8)

16.30 val. Fotografijų parodos „Klaipėda – Imanuelio Kanto tėvo miestas: laiko ženklai“ pristatymas. Parodą pristatys kultūros istorikė Jovita Saulėnienė.
(Turgaus g. 8)

17.15 val. Ekskursija į Jono kalnelio poterną. Su Šv. Jono bažnyčios vietoje atliktų archeologinių tyrimų metu aptiktais radiniais supažindins dr. Raimonda Nabažaitė.
Ekskursijos pradžia bibliotekoje (Turgaus g. 8)

18.30 val. Pamaldos už I. Kanto protėvius Klaipėdos miesto evangelikų liuteronų bažnyčioje.
Giesmes atliks Šilutės kultūros ir pramogų centro sakralinės muzikos choras „Laudamus“ (vadovė Irena Šemeklienė).
(Pylimo g. 2)

Renginio metu gali būti fotografuojama, filmuojama, o medžiaga – viešinama.

Renginio akimirkos