Vaikams
logo

Biblioteka kviečia į kalėdines edukacijas

Biblioteka kviečia į kalėdines edukacijas

Prasidėjo Kalėdų laukimo metas. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka kviečia suaugusius ir vaikus į nuostabią kalėdinę-edukacinę kelionę. Kartu su prof. edukatoriais pinsime kalėdinius vainikus, kursime sveikinimų atvirukus, žaisliukus, liesime žvakes, pasirūpinsime tvariomis žiemos lesyklėlėmis. Vaikams papasakosime, kaip švenčiamos Kalėdos įvairiose šalyse, jų lauks įvairios linksmybės, atrakcijos, galvosūkiai bei kiti nuotykiai! 

Mieli tėveliai, seneliai, jaunimas, mokytojai, vaikai ... laukiame VISŲ norinčių! Edukacijos nemokamos. Registracija jau prasidėjo!

LAUKININKŲ PADALINYJE (Laukininkų g. 42)
Registracija tel. (8 46) 326465, el. p. laukininkai@biblioteka.lt 

 • Lapkričio 21 d. 17 val. edukacinė pamoka „Kalėdomis kvepiantys rankų darbo muiliukai. Priemones suteiksime, bet, jeigu turite muilo bazės ar gražių formelių ir kt., galite atsinešti, pasidalinsime.
 • Lapkričio 28 d. 17 val. edukacinė pamoka „Dekupuokime šventėms butelius, dėžutes“. Reikia atsinešti dėžutes, butelius ar kitas priemones, servetėlių. Kitas dekupažui reikalingas medžiagas suteiksime.
 • Gruodžio 5 d. 17 val. edukacinė pamoka „Pasidarykime Kalėdinį vainiką“. Turėti pagrindą vainikui (galima nusipirkti prekybos centre) ir medžiagas, kuriomis puošite vainiką, karštų klijų lazdeles. Pistoletu, kuris reikalingas klijų lazdelėms – dalinsimės.

KALNUPĖS PADALINYJE (Kalnupės g. 13)
Registracija  tel. (8 46) 366542 arba el. paštu: kalnupe@biblioteka.lt

 • Lapkričio 28 d. 18 val. Kalėdinio vainiko pynimo dirbtuvės su Monika Čiučelyte – žolynų mylėtoja, „Šventas Medis“ įkūrėja. Įvairiais sausuoliais, gamtinių detalių papuošimais bus pasirūpinta. Su savimi atsinešti pagrindą vainikui arba galėsite įsigyti vietoje.
 • Edukacija „Laiškas Kalėdų Seneliui!“
  Kviečiame priešmokyklinio ir pradinių klasių vaikus į užburiančią kalėdinę edukaciją, kuri ne tik skatina vaikų rašymo įgūdžius, bet ir skleidžia nepakartojamą pasakos kūrimo ir Kalėdų dvasios dalijimosi patirtį.
  Mūsų draugiškos ir kūrybiškos bibliotekos Nykštukės užtikrins, kad kiekvienas dalyvis atrastų savo unikalų būdą išreikšti Kalėdų džiaugsmą ir norus! 
  Registracija grupėms tel. (8 46) 366542.

„KAUNO ATŽALYNO“ PADALINYJE (Kauno g. 49)
Registracija tel. (8 46) 314727.

 • Gruodžio 2 d. 15 val. Kalėdinio vainiko pynimo dirbtuvės su Monika Čiučelyte – „Šventas medis“ įkūrėja. Su savimi atsinešti pagrindą vainikui. Vainikai bus kuriami iš gamtinių medžiagų. Jei turite – galite atsinešti.
 • Gruodžio 5 d. 17 val. Kalėdinių kvilingo atvirukų kūrimo edukacija su Skaistute Vaičikauskiene.
 • Gruodžio 9 d. 12 val. Sapnų gaudyklių pynimo edukacija su Sonata Jasiūnaite-Račiene. Galite atsinešti dekoratyvinių plunksnų, karoliukų ir mezgimo siūlų.
 • Gruodžio 16 d. 11 val. Žvakių ir kalėdinių vaško žaisliukų dirbtuvės su Gamtos sesėmis.
 • Gruodžio 19 d. 15 val. Tvarių žiemos lesyklėlių dirbtuvės vaikams su Gamtos sesėmis.

VAIKŲ PADALINYJE (Danės g. 7)

 • Edukacija „Kalėdų istorija“ priešmokyklinių ir 1–5 klasių mokinių grupėms. Registracija tel. (8 46) 314719.
  Ar jau laukiate to laiko, kai atėjus gruodžiui imi justi kažką magiško sklandant ore? Žvilgančios dekoracijos, laukimas, norų sąrašas ir, žinoma, pati didžioji diena! O kas, jeigu kuris nors laiškas Kalėdų Seneliui pasimestų? O gal būtų pradangintas tyčia? Ar atsirastų kas nors pasiryžęs išgelbėti Kalėdas? Kokie nuotykiai lauktų kelyje? Edukacija „Kalėdų istorija“ vaikams pasakos apie gerumą ir parodys, kad niekada nesate per maži būti drąsūs ir sukurti stebuklą!

VAIKŲ CENTRE „GERVIUKAS“ (Taikos pr. 81A)

 • Edukacija „Kaip pasaulis švenčia Kalėdas“ priešmokyklinių ir 1-4 klasių moksleivių grupėms. Registracija tel. (8 46) 344604.
  Edukacijos metu sužinosite, kaip Kalėdos švenčiamos įvairiose šalyse, kokie šventiniai jų atributai ir tradicijos, kaip puošiama aplinka. Jūsų lauks smagus advento kalendoriaus žaidimas. Atlikdami užduotis pažinsite, koks margas ir įvairus Kalėdų laikotarpis skirtingose pasaulio šalyse. Edukacija neapsieis be linksmybių, atrakcijų ir galvosūkių.

EDUKACIJŲ ĮRAŠAI
Lietuviškų smilkalų edukacija su Monika Čiučelyte – žolynų mylėtoja, natūralių smilkalų kūrėja ir „Šventas Medis“ įkūrėja: https://youtu.be/KdZoGKcl2kk 

Vainiko pynimo edukacija su Monika Čiučelyte: https://youtu.be/NizSO_7u-m4 

Bičių vaško gamybos edukacija su Monika Čiučelyte: https://youtu.be/0AE6PZCa73s 

 


Atgal
Vaikams