Vaikams
logo

Antikorupcijos dienai kūrybiškumo konkursas jaunimui „Nuo vokelio iki nuoVOKU‘mo“

Antikorupcijos dienai kūrybiškumo konkursas jaunimui  „Nuo vokelio iki nuoVOKU‘mo“

Ruošdamasi gruodžio 9-ąją kartu su visu pasauliu devynioliktą kartą minėti Tarptautinę antikorupcijos dieną, Klaipėdos miesto savivaldybė ir Imanuelio Kanto viešoji biblioteka kviečia jaunimą (vyresniųjų klasių moksleivius, studentus ir kt.) dalyvauti konkurse „Nuo vokelio iki nuoVOKU‘mo. Partneriai – Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnyba.

Nors tai linksmas kūrybiškumą skatinantis konkursas, jo atsiradimo priežastis ir idėja – rimta, gimusi iš bendros šaknies, o kartu takoskyros tarp vokelio – nesąžiningo elgesio įrankio, vieno iš korupcija sergančios visuomenės simbolių ir nuovokumo, su kuriuo vokiečių filosofas Hansas-Georgas Gadameris sieja sąžinės fenomeno klausimą.

Konkurso tikslas – formuoti jaunimo antikorupcinį sąmoningumą, skatinant gyvenime elgtis nuovokiai, dorai, sąžiningai, pilietiškai.

KURK ATEITIES ISTORIJĄ, KURIOJE NEBĖRA KORUPCIJOS!

  1. Su korupcija siejamiems žodžiams pritaikyk naujas, šmaikščias, su korupcija nieko bendro neturinčias reikšmes (pvz. klastojimas – klasės atsistojimas įėjus mokytojui), ir jas vartodamas parašyk linksmą istoriją arba nupiešk komiksą. Galimas kūrinių elektroninis variantas. Gali naudotis ir mūsų sukurtu žodynėliu
  2. Kūrinį voke, puiku, jei paties padarytame, nurodęs kontaktus iki 2023 m. gruodžio 5 d. pristatyk į Jaunimo biblioteką (Tilžės g. 9), arba kitą Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio  Kanto viešosios bibliotekos padalinį. Sukurtą elektroninėmis priemonėmis, failą pristatyk el.paštu jaunimas@biblioteka.lt, atitinkamai tekstiniu arba vizualiniu (jpg, png ar pan.).
  3. Tavo darbas dalyvaus kūrybiškumo konkurse. Nugalėtojai bus paskelbti gruodžio 9 d. ir apdovanoti Klaipėdos miesto savivaldybės ir Specialiųjų tyrimų tarnybos įsteigtais prizais.
  4. Atrinkti darbai bus eksponuojami Jaunimo bibliotekoje nuo gruodžio 9 d.

Konkurso nuostatai

Daugiau informacijos tel. (8 46) 314728.

Plakatas

ORGANIZATORIAI:
Klaipėdos miesto savivaldybė
Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka

PARTNERIAI
Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnyba


Atgal
Vaikams