Paskaita šeimai „Emocinio ugdymo svarba“ su Sandra Kybransaite

2022 birželio 14 d. 10.30 / KMSVB Vaikų biblioteka

Birželio 14 d., antradienį, 10.30 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Vaikų padalinyje (Danės g. 7) kviečiame tėvelius kartu su vaikais (iki 3m.) į paskaitą su praktika „Emocinio ugdymo svarba“. Paskaitą veda - 10-ies metų patirtį turinti vaikų psichologė, „Pojūčių pasaulio“ steigėja, 3-iejų vaikų mama - Sandra Kybransaitė.

Susitikimo metu sužinosime, kas yra emocinis intelektas, kuo jis reikšmingas žmogaus gyvenime, kaip paprastai ir smagiai galima lavinti vaikų emocinį intelektą. Kartu su vaikais praktiškai išmėginsime įvairias patyrimines veiklas.

Dalyvaujančių tėvelių prašome turėti kojines, vaikams - rūbelius persirengimui po užsiėmimo. Galime išsitepti.

Paskaita rengiama įgyvendinant Lietuvos kultūros tarybos finansuojamą projektą „Kaip (ne)išpūsti iš musės dramblio?“ – skirtą visai šeimai: vaikams ir tėvams. Veiklomis prisidėsime prie vaiko ir tėvų emocinės gerovės kūrimo, skatinsime kūrybiškumą, bendruomeniškumą.

Renginys NEMOKAMAS.

BŪTINA REGISTRACIJA tel. (8 46) 314719 arba el. paštu: vaikai@biblioteka.lt