Kūrybinis užsiėmimas mažiesiems „Žaidžiu ir tyrinėju tvariai“

2022 balandžio 28 d. 10.30 / KMSVB Vaikų biblioteka

Balandžio 28 d. 10.30 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Vaikų padalinyje (Danės g. 7) vyks kūrybinis užsiėmimas mažiesiems (8 mėn. – 3 m.) „Žaidžiu ir tyrinėju tvariai“. Bendraudami, kurdami ir tyrinėdami, pažinsime mus supantį pasaulį. Atrasime ir prisiminsime, kaip panaudodami tai, ką randame gamtoje, antrines žaliavas galime suskurti smagius žaidimus.

Užsiėmimas rengiamas įgyvendinant Lietuvos kultūros tarybos finansuojamą projektą „Kaip (ne)išpūsti iš musės dramblio?“ – skirtą visai šeimai: vaikams ir tėvams. Kuriamomis veiklomis prisidėsime prie vaiko ir tėvų emocinės gerovės kūrimo, skatinsime kūrybiškumą, bendruomeniškumą bei vartotojiškumo mažinimą.

Užsiėmimas NEMOKAMAS.
BŪTINA REGISTRACIJA tel. (8 46) 314719 arba el. paštu: vaikai@biblioteka.lt