Kviečiame dalyvauti konkurse „Haiku Klaipėdos miestui“

Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka, įgyvendindama Lietuvos kultūros tarybos finansuotą projektą „Negalios iššūkis: integracija“ kviečia dalyvauti konkurse „Haiku Klaipėdos miestui“.

Konkursui kūrinius gali teikti neįgaliųjų organizacijos arba pavieniai neįgalūs asmenys. Kūrinių laukiame iki rugpjūčio 2 d.

Visi konkurso dalyviai bus apdovanoti simboliniais prizais, o geriausi kūriniai, apipavidalinti meninėmis priemonėmis, rugsėjo mėnesį bus eksponuojami bibliotekoje surengtoje parodoje.

Norėtumėte išmokti kurti haiku ir smagiai praleisti laiką kartu su bendraminčiais?

Liepos 20 d. 11.00 val. dalyvaukite bibliotekoje (Turgaus g. 8) įvyksiančiose „Haiku dirbtuvėse“. Sukurtus haiku galėsite pateikti konkursui.

Būtina registracija telefonu (8 46) 448336

Kūrinius Word formatu siųskite el. p. bibliogr@biblioteka.lt, nurodydami savo vardą, pavardę (arba organizacijos pavadinimą) ir kontaktinius duomenis.