„Kauno atžalyno“ bibliotekoje naujos galimybės mažiems ir dideliems

Į Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos „Kauno atžalyno“ padalinį (Kauno g. 49) atkeliavo naujausios edukacinės žaidybinės priemonės:

• Interaktyvios lėkštės „Hopspots“
  • Edukacinės bitutės – robotukai „Bee-Bot“ ir „Blue-bot“
  • Interaktyvios edukacinės grindys „OnEvo Floor Lite“
  • Virtualios realybės akiniai „Oculus Quest 2“
  • Universalūs gamtos mokslų eksperimentų ir aplinkos tyrimų rinkiniai-lagaminai

INTERAKTYVIOS LĖKŠTĖS „Hopspots“ gali būti naudojamos bet kokio amžiaus vaikams, pavyzdžiui: 3 metų vaikams gali padėti atpažinti gyvūnų garsus, 6 metų vaikams besimokinantiems abėcėlės, 10 metų vaikams pradedant dauginti ar dalinti skaičius ir 15 metų paaugliams bendradarbiauti, diskutuoti, mokytis anglų kalbos. Kartu gali žaisti draugai, mokytojai, šeima!
Žaidžiant motyvuojama judėti, bendrauti, koncentruoti dėmesį, kurti įdomias užduotis bei savo ir draugų mėgstamą muziką!

EDUKACINĖS BITUTĖS – ROBOTUKAI „Bee-Bot“ ir „Blue-bot“– tai visame pasaulyje populiari ugdymo priemonė, skirta patiems mažiausiems ir smalsiausiems vaikams mokytis programavimo pagrindų. Ateikite ir išbandykite – neįtikėtinai smagu!

Bibliotekos salėje magiškoje tamsoje jūsų laukia INTERAKTYVIOS EDUKACINĖS GRINDYS, kur galėsite: basomis pabraidyti vandenyje, šluoti rudeninius lapus, gaudyti vabalus, rūšiuoti šiukšles, groti pianinu, aktyviai rungtis komandose ir laimėti!

VIRTUALIOS REALYBĖS AKINIAI „Oculus Quest 2“ atvers galimybę nusikelti kitapus realybės, aplankyti žymias istorines pasaulio vietoves, muziejus, nukeliauti į Marsą, o gal net sudalyvauti pabėgimo kambaryje.

EKSPERIMENTŲ mėgėjams – pasiūlysime Universalius gamtos mokslų eksperimentų ir aplinkos tyrimų lagaminus, skirtus 2-8 klasei ir 4–7 metų amžiaus vaikams. Tai tikras lobis ir galimybė išbandyti eksperimentus, susijusius su jėga, energija, vandeniu, elektros srove, magnetizmu, oru ir garsu, šviesa ir šiluma, augalija, žmogaus biologija ir kt.

„Stebuklinga biblioteka, ne kitaip!“, - sako direktorė Bronislava Lauciuvienė.

Visi šie edukaciniai inovatyvūs sprendimai Jūsų laukia „Kauno atžalyno“ bibliotekoje, adresu Kauno g. 49. Atrask kitokią biblioteką!

Norinčius individualiai išbandyti naująsias interaktyvias technologijas, laukiame kūrybinėse dirbtuvėse trečiadieniais nuo 15.00 iki 17.00 val. Amžius neribojamas.

Klasėms ir grupėms vykdoma atskira registracija tel. (8 46) 256224.