Inovacijų dienos Melnragės bibliotekoje

Ketvirtadieniais Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Melnragės padalinyje (Molo g. 60) kviečiame į inovacijų dienas, kurių metu pristatomi edukaciniai inovatyvūs sprendimai mažiems ir dideliems. Ateik ir išmėgink:

• Kovo 30 d. 14–17 val. IŠMANIOSIOS BITUTĖS: ir smagu, ir naudinga (4-10 m.).
    Nepavyko iš pirmo karto – tai pavyks iš trečio ar ketvirto.
  • Balandžio 6 d. 14–18 val. NERK Į VIRTUALIĄ REALYBĘ (nuo 10 metų).
    Virtualios realybės akiniai leis nusikelti kitapus realybės, aplankyti žymias istorines pasaulio vietoves, muziejus, nukeliauti į Marsą, pažaisti, o gal net sudalyvauti pabėgimo kambaryje.
  • Balandžio 13 d. 14–17 val. INTERAKTYVIOS LĖKŠTĖS: ne maistui, bet žaidimui.
    Tai smagios lėkštės, kviečiančios pajudėti, pašokinėti, pašokti. Su jomis gali žaisti tiek patys mažiausieji, tiek vyresni, o gal ir suaugusieji. Greičiausiems labai tiks „Gaudynės“, jei esi pastabus išbandyk „Sekos“ žaidimą, o mylintiems muziką pasiūlysim sukurti savo ritmą. Su „lėkštėmis“ nuobodu nebus.
  • Balandžio 20 d. 15–18 val. VRKantu: sukurk savo realybę (nuo 7 metų)
    Kūrybinės dirbtuvės, kurių metu pasitelkdami „CoSpaces“ platformą lavinsime vaizduotę: kursime savo istoriją (ar net svajonių pasaulį) ir viską perkelsime į virtualią erdvę.
  • Balandžio 27 d. 14–17 val. SMAGIEJI LEGO ROBOTAI: dirbtuvės ir kovos. Edukacijos metu vaikai turės galimybę susipažinti su „LEGO Mindstorms EV3“, „LEGO WeDo 2.0“, „Robotis play600 pets“ robotais. Konstruosime, dalyvausime estafetėse, rungsimės kovose ir kt. Užsiėmimas skirtas vaikams ir jų tėveliams.
  • Gegužės 4 d. 14–17 val. SUKURK SAVO LEGO MIESTĄ! Atviros kūrybinės dirbtuvės su populiariausiomis Lego kaladėlėmis. Išgirsime įdomias Pamario krašto praeities istorijas. Spręsdami Kahoot viktoriną, pasitikrinsime žinias apie Klaipėdos ir kitų miestų pilis. Naudodami 10000 Lego detalių, kursime savo svajonių miestą. Leidžiamės kartu į Lego nuotykius?
  • Gegužės 11 d. 14–17 val. IŠMANIOSIOS BITUTĖS: ir smagu, ir naudinga (nuo 4 metukų vaikams ir tėveliams) Jos negelia, nepyksta ir yra labai draugiškos. „Skris“ tik ten, kur tu joms liepsi. Nė nepastebėsi, kaip programavimą pradėsi. Tam prireiks tik matematinių ir loginių įgūdžių. Mažiausiems jos gali padėti pažinti vaisius ir daržoves, atrasti geometrinių figūrų formas ir spalvas, nukeliauti į policijos komisariatą tiesiausiu keliu arba sudėtingesniu. O jei esi labai gudrus, tai su draugais paslėptą lobį gali surasti, arba pats jį paslėpti ir smagiai praleisti laiką. Nepavyko iš pirmo karto – tai pavyks iš trečio ar ketvirto.
  • Gegužės 18 d. 14–17 val. 3D PIEŠTUKAI SMALSIEMS VAIKAMS – kūrybinės dirbtuvės.
  • Gegužės 25 d. 14–17 val. XBOX ir DRONAI: linksmybės bibliotekoje. Šoksime, skraidysime ir smagiai pramogausime bibliotekoje.

Atskira registracija vykdoma tik klasėms ir grupėms tel. (8 46) 498041.