Janinai Bačiliūnaitei-Ostermaier dedikuotos knygos

J. Bačiliūnaitė-Ostermaier Klaipėdos miesto savivaldybės I. Kanto viešajai bibliotekai padovanojo 56 Lietuvos ir užsienio autorių jai dedikuotas knygas, kurios iki šiol buvo jos asmeninėje bibliotekoje. „Džiaugsiuosi, jei šios knygos teiks džiaugsmo skaitytojams, kaip iki šiol – man ir mano šeimos nariams,“ – sako J. Bačiliūnaitė-Ostermaier.

Janina Bačiliūnaitė-Ostermaier  (1952–2022) – žurnalistė, Lietuvos žurnalistų sąjungos, Nacionalinės žurnalistų kūrėjų asociacijos, Užsienio spaudos draugijos Vokietijoje narė. Dirbo dienraščiuose „Tarybinė Klaipėda“, „Klaipėda“, „Lietuvos aidas“, „Lietuvos žinios“, „Kauno diena“, savaitraštyje „Mano verslas“.

2006 m. J. Bačiliūnaitei-Ostermaier  suteiktas Meno kūrėjo statusas.

1989 m. pelnė Lietuvos žurnalistų sąjungos apdovanojimą už profesinį meistriškumą.

2006 m. pelnė Nacionalinės žurnalistų kūrėjų asociacijos ir Lietuvos žurnalistų sąjungos skirtą  Vytauto Gedgaudo premiją už knygą „Tauta – tai šimtmečiai į priekį“.

2010 m. tapo  konkurso „Reformos žmogaus labui“ III vietos laureate už išradingą šaltinių panaudojimą publikacijoje  „Vaistininkų aukso gysla“.

2018 m. Lietuvos žurnalistų sąjungos apdovanota už nuopelnus žurnalistikai.

Visas Janinai Bačiliūnaitei-Ostermaier dedikuotas knygas rasite Klaipėdos miesto savivaldybės I. Kanto viešoje bibliotekoje (Turgaus g. 8). Kviečiame pavartyti!

Visą knygų sąrašas: https://ibiblioteka.lt/metis/publication?q=pe1ulplys

Į viršų