Mokymai

Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka, įgyvendindama projektą „Šeimos istorija – išsaugok atmintį“, organizavo nemokamus mokymus vaikams ir suaugusiems.

Vaikščiojantis medis

Edukacijos „Vaikščiojantis medis“ metu ikimokyklinio amžiaus vaikai paprastai ir nuotaikingai susipažino giminės medžio braižymu. Teatralizuoto pristatymo metu vaikai ne tik mokėsi piešti savo giminės medį, bet kartu ir žaidė bei klausėsi linksmo pasakojimo. Edukacijos tikslas – skiepyti norą domėtis savo šaknimis.

Edukaciją ikimokyklinio ir pradinio amžiaus vaikų grupėms galima užsisakyti Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos vaikų centre „Gerviukas“ (Taikos pr. 81A), registracija ir daugiau informacijos tel. (8 46) 344 604.

Kas mes ir iš kur mes? Pažinkime savo šaknis

Suaugusiems paruoštos mokymų programos:

  • Genealoginės informacijos paieška ir medžių braižymas: kaip ir kur ieškoti genealoginės informacijos. Mokymai tęsiami.
  • Skaitmeninio šeimos archyvo kūrimas: senos nuotraukos, negatyvai, laiškai, prisiminimai, įvairūs dokumentai, jų išsaugojimas ir redagavimas GIMP programa. Mokymai nebevykdomi.
  • Leidinio maketavimas ir dizainas: kaip paruošti šeimos istorijos leidinį spaudai MS Publisher programa, fotoknygos kūrimas. Mokymai nebevykdomi.

Edukacinė mokymų programa „Genealoginės informacijos paieška ir medžių braižymas“ buvo viena populiariausių. Šie mokymai tęsiami sudarius dalyvių grupėms. Norinčius sudalyvauti mokymuose kviečiame registruotis čia.

Į viršų