Klaipėdieti, tu visuomet būsi pirmas

 • „VRKantu“: istorija bibliotekoje ne gąsdina, o kuria?!

  2023-03-01

  Ar žinote, kuo Imanueliui Kantui buvo ypatingi rauginti kopūstai? Ar norėtumėte ne tik pasivaikščioti filosofo I. Kanto išminties pėdsakais, bet ir išdrįsti sukurti savo virtualų pasaulį? Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešojoje bibliotekoje įgyvendinamas projektas „Virtuali Klaipėda: istorija ne gąsdina, o kuria“ – tai šiuolaikinių technologijų projektas, orientuotas į virtualios realybės turinio kūrimą ir kultūros paveldo pažinimą, jaunosios kartos įgūdžių ugdymą, įgyvendinant virtualios realybės ir 3D animacijos sprendimus. Pasinerk į virtualią realybę!

  Daugiau
 • Ekskursijos „Imanuelio Kanto pažinimo kelias“ audiogidas

  2022-11-04

  Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka, įgyvendindama Lietuvos kultūros paveldo departamento iš dalies finansuotą projektą „Imanuelio Kanto pažinimo keliu – nuo Klaipėdos iki Šereitlaukio“ kartu su partneriais parengė kultūros paveldo maršrutą-ekskursiją „Imanuelio Kanto pažinimo kelias“ (Klaipėda-Kantvainiai-Šilutė-Verdainė-Šereitlaukis-Vilkyškiai) bei sukūrė ekskursijos audiogidą, kuris suteikia galimybę patiems patyrinėti I. Kanto pažinimo kelią.

  Daugiau
 • Tarptautinė mokslinė konferencija „Amžinosios taikos vizija Imanuelio Kanto filosofijoje“, 2022 m.

  2022-09-26

  Rugsėjo 21 d. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešojoje bibliotekoje (Turgaus g. 8) vyko mokslinė tarptautinė konferencija „Amžinosios taikos vizija Imanuelio Kanto filosofijoje“, skirta Imanuelio Kanto 298-osioms gimimo metinėms.

  Daugiau