Šventinė popietė Miško bibliotekos 40-mečiui paminėti

2023 vasario 27 d. 17.00 / KMSVB Miško biblioteka

Vasario 27 d., pirmadienį, 17.00 val. Klaipėdos Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Miško padalinyje (Kretingos g. 61, Klaipėda) vyks bendruomenės šventinė popietė Miško bibliotekos 40-mečiui paminėti. Lauksime ištikimų bičiulių ir naujų skaitytojų!

Įsimintinas šventės akimirkas dovanos Justas Aleknavičius, LMTA Klaipėdos fakulteto teatro ir renginių režisūros studentas, fleita gros Akvilina Gaubienė.

Bėgant metams biblioteka keitėsi, augo ne tik skaitytojai, bet ir bibliotekos paslaugų spektras nuo skaitymo skatinimo iki įvairių kultūrinių, informacinių, švietėjiškų edukacijų. Šiandien biblioteka – moderni, atvira, jauki erdvė, kurioje padarytas kapitalinis patalpų remontas, laikantis tvarumo principų. „Mums svarbu žinių dalinimasis, knygų ir kitų daiktų išsaugojimas bei prikėlimas „antram gyvenimui“, jų funkcionalumas, estetika. Noriu pasidžiaugti, kad renovuotame Miško padalinyje visos senos knygų lentynos profesionaliai atnaujintos darbščiomis bibliotekos darbuotojų Sauliaus ir Artūro rankomis“, – sako bibliotekos direktorė Bronislava Lauciuvienė.

Tik įžengus į biblioteką žvilgsnį traukia aukštos „knygų sienos“. Čia 17 000 egz. knygų ir kitų spaudinių, nauji baldai, šviesios patalpos bendruomenės susitikimams, renginiams, skaitymui, viešajai interneto prieigai, laisvalaikio praleidimui, kultūrinėms edukacijoms. Yra atskira erdvė vaikams ir jaunimui! Svarbiausia – bibliotekoje dirbančios draugiškos bibliotekininkės Roma ir Angelė laukia visų lankytojų, ir mažų ir didelių, užsukant į jaukią knygų salelę! „Oho, kaip pasikeitę! Kokios jaukios ir patogios erdvės. Kiek įdomių akcentų!“, - dalinasi įspūdžiais šios bibliotekos lankytojai.

Miško biblioteka kviečia į svečius – 02-27, 17.00 val.

Renginio metu gali būti fotografuojama ir/ar filmuojama.

Renginio plakatas

Dalintis: https://www.fb.com/events/924680655376486