Vaikams
logo

Susitikimas su V. Masalskiu ir filmo „Turtuolis, vargšas“ I serijos peržiūra / Festivalis „Scanorama“

2023 lapkričio 13 d. 17.30 / KMSVB Meno skyrius
photo

Lapkričio 9–19 d. įvyksiantis Europos šalių kino forumas „Scanorama“ atvers kino paveldą – praėjusio amžiaus 7–9 dešimtmečiais sukurtus nepamirštamus lietuvių serialus pagal pasaulio literatūros kūrinius.

Programa „Atvira Lietuvos kino istorija“, kiekvienais metais aktualizuojanti lietuvių kino istoriją ir jos dialogą su mūsų kino dabartimi, kvies prisiminti serialų istorijas ir apmąstyti, kodėl stipriausi lietuvių režisieriai sovietmečiu sukūrė geriausius serialus pagal pasaulinės literatūros kūrinius.

Režisieriaus Arūno Žebriūno serialas „Turtuolis, vargšas“ (1982) pagal to paties pavadinimo amerikiečių rašytojo, dramaturgo ir scenaristo Irwino Shaw romaną ne tik praveria langą į Vakarų pasaulį, bet ir žavi Nelės Savičenko aktoriniu debiutu bei Jūratės Onaitytės, Liubomiro Laucevičiaus ir Valentino Masalskio sukurtais veikėjais. Serialas pristatė talentingų aktorių ir operatorių darbą plačiajai visuomenei bei paklojo pamatus profesionaliajai serialo žanro tradicijai lietuvių kine.

Lapkričio 13 d., pirmadienį, 17.30 val. kviečiame į susitikimą su aktoriumi Valentinu Masalskiu ir filmo „Turtuolis, vargšas“ I serijos peržiūrą. Renginio vieta – Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Meno skyrius (J. Janonio g. 9).

Renginys nemokamas ir atviras visiems! Renginio metu gali būti fotografuojama, filmuojama, o medžiaga – viešinama.

Programos „Atvira Lietuvos kino istorija“ partneris – Lietuvos kino centras.

Kiti festivalio „Scanorama“ filmų seansai bibliotekoje

Dalintis: https://www.fb.com/events/3183375585301432 


Atgal
Vaikams