Vaikams
logo

Susitikimas su politiku, muzikantu, ilgamečiu Klaipėdos meru Vytautu Grubliausku

2023 rugsėjo 14 d. 18.00 / KMSVB „Kauno atžalyno“ biblioteka
photo

Rugsėjo 14 d., ketvirtadienį, 18.00 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos „Kauno atžalyno“ padalinyje (Kauno g. 49) pristatoma nauja susitikimų su aktyviais žmonėmis – visuomenininkais, politikais, įvairių specialybių atstovais – programa „Aš ir kitas mano Aš“.

Pirmasis vakaro svečias – politikas ir muzikantas, ilgametis Klaipėdos miesto meras VYTAUTAS GRUBLIAUSKAS.

Į biblioteką ateina įvairiausių žmonių: vieni nuolat užsiėmę ir skubantys, kiti ieškantys, ką gi nuveikus, treti ieško vis naujo įkvėpimo, ketvirti – poilsio. Kodėl vieni dirbdami jaučia nuolatinį nuovargį, o kiti į darbą eina kaip į šventę? Kodėl vieni turi pakankamai laiko užsiimti mėgstama veikla, o kiti visą gyvenimą blaškosi ieškodami savęs? Šios mintys ir pokalbiai su skaitytojais atvedė bibliotekininkus prie naujos programos „Aš ir kitas mano Aš“. Pasak „Kauno atžalyno“ padalinio edukatorės Mingailės Baltramiejūnės, norisi pakalbinti žmones, kurie dirba savo profesinį darbą, o po darbo randa laiko užsiimti kūrybine veikla ir jiems tai puikiai sekasi. Kartais tokie pavyzdžiai gali tapti įkvėpimu ir kitiems. O, jei įkvėpimu netaps, tai gal padės artimiau pažinti ir suprasti įvairias profesijas ir jų atstovus.

„Susitikimai su žmonėmis, kurie valgo duoną dirbdami žemiškus ir rimtus darbus: gydytojai, mokytojai, policininkai, bibliotekininkai, tačiau juose gyvena ir kitas – talentingasis Aš. Jie kuria, tapo, dainuoja, kepa ir jiems tai puikiai sekasi. Ta nerami menininko gyslelė ir kūryba bus kaip priemonė susipažinti su talentingais klaipėdiečiais. Gal ir odontologas bus nebe toks baisus, kai su juo pasikalbėsime ne tik apie dantų taisymą, bet ir paklausysime jo sukurtų dainų. Iki šių metų pabaigos įvyks šeši susitikimai“, – naują renginių programą pristato edukatorė Mingailė Baltramiejūnė.

Artimiausiu laiku bibliotekoje planuojami susitikimai su dainuojančiu odontologu, kuriančiu policininku, poete mokytoja ir kt. Turite talentingą pažįstamą ar norite pristatyti pats save? Kviečiame į „Kauno atžalyno“ biblioteką Klaipėdoje, Kauno g. 49, tel. (8 46) 314727, el. p. kauno@biblioteka.lt

Bibliotekoje renginiai vyks ketvirtadieniais. Būtent čia kiekvieno mėnesio paskutinį ketvirtadienį gausų būrį miestiečių surenka į, jau tradicija tapusį, diskusijų klubą pasikalbėti apie opius miesto reikalus Klaipėdos miesto garbės pilietis, psichologas, politikas ir rašytojas Vytautas Čepas.

Kviečiame užsukti pasilabinti!

Renginio metu gali būti fotografuojama, filmuojama, o medžiaga – viešinama.


Atgal
Vaikams