Šeimos dienos šventė

2023 gegužės 20 d. 14.00 / KMSVB Pempininkų biblioteka

Gegužės 20 d., šeštadienį, 14.00 val., jviečiame į Šeimos dienos šventę Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Pempininkų padalinyje (Taikos pr. 81A).

Pempininkų biblioteka yra žinoma kaip šeimos biblioteka, todėl kiekvienais metais švenčiame Tarptautinę šeimos dieną! Šįkart jums parengėme daug įdomių veiklų, kuriose galės dalyvauti ne tik maži, bet ir dideli.

Įvairiose bibliotekos erdvėse rasite smagiųjų Lego robotukų, išmaniųjų bitučių, stalo žaidimų kampelį, galėsite sau pasidaryti linksmų ženkliukų, o vyšnia ant šventės torto – visai šeimai skirti teatro žaidimai su Klaipėdos mėgėjų teatro „Artyn“ režisiere Marta Vendland.

Smagiųjų Lego robotukų dirbtuvių ir estafečių metu vaikai turės galimybę susipažinti su „LEGO Mindstorms EV3“ ir„LEGO WeDo 2.0“ robotais. Konstruosime, programuosime, važiuosime per trasą ir lenktyniausime.

Išmaniosios bitutės ir smagios, ir naudingos (4-10 m.). Jos negelia, nepyksta ir yra labai draugiškos. „Skris“ tik ten, kur joms liepsite. Nė nepastebėsite, kaip programuoti pradėsite.

Stalo žaidimų kampelyje rasite įvairiausių kortų ir kauliukų žaidimų, kuriuos galės žaisti tiek maži, tiek dideli. Jums padės Vakarų žaidimų klubo nariai, entuziastingi stalo žaidimų žinovai.

Ir, žinoma, kaip be dovanų – vaikučiai galės sau nusipiešti ir pasigaminti smagius ir spalvotus ženkliukus.

Galiausiai Klaipėdos mėgėjų teatro „Artyn“ režisierė Marta Vendland įtrauks į smagius teatro žaidimus (15.00 val. II-ame a.). Teatro žaidimai yra puiki galimybė pažinti save ir savo vaiką, išlaisvinti vaizduotę, praplėsti jos galimybių ribas ir leisti sau žaisti! Šis užsiėmimas skirtas ir vaikams, ir tėveliams, tačiau dalyvių skaičius ribotas, taigi reikalinga registracija.

Registracijos nuoroda čia: https://forms.gle/seQNRBUN3JuUWPqx8  arba tel. (8 46) 346301, registruojant kiekvieną asmenį atskirai.

Renginys nemokamas. Renginio metu gali būti fotografuojama ir/ar filmuojama, o medžiaga – viešinama.

Dalintis: https://www.fb.com/events/1682231255626614

Renginio akimirkos