Vaikams
logo

RENGINYS ATŠAUKTAS! Lietuvių liaudies dainų popietė „Meilės dainų rėda“ jaunimui

2024 vasario 15 d. 17.00 / KMSVB Jaunimo biblioteka
photo

Dėl atlikėjų ligos renginys atšaukiamas. Naują renginio datą patikslinsime. Apgailestaujame.

Lietuvos valstybės atkūrimo ir meilės dienos proga į muzikinį pasimatymą „Meilės dainų rėda“ vasario 15 d. 17.00 val. kviečia Klaipėdos Jaunimo biblioteka su Atvira jaunimo erdve (Tilžės g. 9).

Vasario 16-ta ir Valentino dienos yra ypatingos datos brangiems atminimams. Ta proga, folklorinis ansamblis „Vakarinė“ (vadovė etnomuzikologė Irena Nakienė) renginyje „Meilės dainų rėda“ kvies prisiminti ir kartu dainuoti lietuvių liaudies dainas. Jaunimo biblioteka tikisi pritraukti kuo daugiau jaunų žmonių ir skelbia: „Išsiskirk iš bendraamžių minios!“. Organizatoriai siekia, kad jauni žmonės bent šiek tiek prisileistų mintį, kad liaudies daina gali būti šiuolaikiška ir įdomi. Renginio metu dainos bus ne tik atliekamos, bet pasakojamos jų istorijos bei atskleidžiamos užkoduotos paslaptys.

Renginyje dalyvauti norinčios didesnės grupės privalo iš anksto užsiregistruoti: tel.: 8 46 314 728 arba el. paštu: jaunimas@biblioteka.lt.

Maloniai lauksime, net jei linai nesuverpti, rankšluosčiai nenuausti, varteliai užkiloti, laivelė nepadirbinta... juoba ateik, juk:

• linai – žodžiai
  • verpalai – pasakojimai
  • rankšluostis – gyvenimas be kliūčių
  • varteliai – asmeninė erdvė
  • laivelė – gyvybė, vedybos

Organizatorius: Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka

Renginio metu gali būti fotografuojama, filmuojama, o medžiaga – viešinama.

Dalintis: https://www.fb.com/events/1053384802587483

Atgal