Praktinė paskaita „Akupresūra emocinei gerovei“ su Kristina Mikšiene
Akupresūra yra jau apie 5000 metų gyvuojantis gydymo būdas, kai specifiniai kūno taškai yra veikiami ne adatomis, kaip kad akupunktūroje, bet pirštais ar nykščiais. Vienas iš didžiausių mūsų sveikatos ir gerovės veiksnių kyla iš mūsų emocinių būsenų ir sveikos emocijų išraiškos, ar jų nebuvimo. Tradicinė kinų medicina teigia, kad mūsų emocijos atitinka skirtingas kūno sistemas. Jeigu Jūs reguliariai patiriate vienus ir tuos pačius jausmus, kurių nesugebate nė kiek valdyti, tai greitai Jums teks susidurti su energijų tėkmės kanaluose sustingimu. Sustingusios emocijos – tai energiniai nuodai. Jie blokuoja energijos tėkmę tam tikrose kūno vietose – pagal emocijos energetinį poveikį. Emocija gali sutrikdyti energijos tėkmę, jeigu ji yra ilgalaikė arba labai stipri. Kai esame nesubalansuoti, atsiranda pusiausvyros pažeidimai sistemoje ir atsiranda liga. Akupresūros, kaip ir visos Rytų medicinos, tikslas yra paskatinti organizmo savigydos procesus ir atkurti kūno, proto ir sielos harmoniją. Remiantis tradicine kinų medicina neigiamos emocijos yra tai, kas su laiku virsta psichologiniais ir fiziniais sutrikimais, tad išspręsdami problemos šaknį galime išvengti šių pasekmių. Profilaktika visada geriau, nei gydymas! O šiandieniniame pasaulyje tai vieni iš naudingiausių įgūdžių: išmokti palaikyti sveikatą ir sustiprėti psichologiškai.
Susitikimo vedlė Kristina Mikšienė – sertifikuota masažuotoja, asmeninio gydančio kvapo kūrėja, tradicinės kinų medicinos mylėtoja, praktikė ir edukatorė, sertifikuota Access Bars® ir Access Consciousness® kūno procesų praktikė, jaučianti subtilųjį pasaulį, rišanti, lipdanti iš natūralių žolelių smilkalus, gaminanti natūralias sojų vaško žvakes ir leidžianti gamtos kūrybai tekėti.
Tad kviečiame praktiškai patirti akupresūrinius taškus emocinei pusiausvyrai atkurti. Lauksime Jūsų spalio 24 d., ketvirtadienį, 17.30 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Pempininkų padalinyje (Taikos pr. 81A)!
Renginio metu gali būti fotografuojama, filmuojama, o medžiaga – viešinama.