Vaikams
logo

Pokalbių klubo ispanų kalba pirmasis susitikimas

2023 rugsėjo 05 d. 17.00 / KMSVB Pempininkų biblioteka
photo

Rugsėjo 5 d., antradienį, 17.00 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Pempininkų padalinyje (Taikos pr. 81A) bursis ispanų kalbos entuziastai – startuos Pokalbių klubas ispanų kalba!

Užsiėmimų metu bus kalbama ispaniškai, todėl rekomenduojamas A2 kalbos mokėjimo lygis. Šio pokalbių klubo tikslas suburti bendraminčius, kurie myli ispanų kalbą, kuriems jos trūksta savo aplinkoje, kurie žavisi ispanakalbių pasauliu. Susitikimus planuojama organizuoti kiekvieno mėnesio pirmaisiais antradieniais. Užsiėmimų metu bus lavinami šnekėjimo ispanų kalba įgūdžiai, plečiamas žodynas mokantis vieniems iš kitų, susirandama naujų draugų, kurie norėtų kartu šnekėtis ispaniškai. Užsiėmimus ves edukatorė Dora Žibaitė. „Ispanų kalbos mokiausi ketverius metus su mokytoja iš Ispanijos. Mano aplinkoje buvo žmonių, kurie mokėjo daug kalbų, taigi jie įkvėpė ir mane. Pasirinkau ispanų kalbą, kadangi man visad patikdavo jos skambesys, o kai 2019 metais pagyvenau Ispanijoje, mano noras mokintis tik išaugo, nes man be galo patiko ispanų kultūra ir gyvenimo būdas – jie triukšmingi, energingi ir niekad nemiegantys“, – sako Dora, savanoriavusi jaunimo informacijos centre Čekijoje ir ten organizavusi pokalbių klubą ispanų kalba. Todėl ir čia, Klaipėdoje, pasidalins savo įdomia patirtimi.

„Užsiėmimų formatas – laisvas, aš tik užvedu ant kelio, pasiūlau žaidimų, veiklos, o tada žmonės jau patys inerciškai įsivažiuoja ir pradeda kalbėtis vienas su kitu įvairių žaidimų ir žmones sujungiančių, vienijančių veiklų metu. Interaktyvioje vasaros skaitykloje jau organizavome pirmuosius susitikimus, kuriuose dalyvavo susidomėję žmonės, viena iš jų – buvusi mano ispanų kalbos dėstytoja Jūratė Derukaitė, kuri vis dar dėsto ispanų kalbą Klaipėdos universitete“, –  pasakoja Dora Žibaitė. Veikla – nemokama, o patirtis – neįkainojama!

Jeigu sudomino šis Pempininkų bibliotekos pasiūlymas, drąsiai tarkite „Si“ (ispanų kalba – „Taip“) ir junkitės prie Pokalbių klubo, laukiamas kiekvienas entuziastas! Daugiau informacijos: el.p. pempininkai@biblioteka.lt arba tel.: (8 46) 346301.

Renginys nemokamas. Renginio metu gali būti fotografuojama, filmuojama, o medžiaga – viešinama.

Dalintis: https://www.fb.com/events/614890710763675 


Atgal
Vaikams