Vaikams
logo

Pokalbių klubas ispanų kalba

2023 gruodžio 05 d. 17.00 / KMSVB Pempininkų biblioteka
photo

Gruodžio 5 d., antradienį, 17.00 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Pempininkų padalinyje (Taikos pr. 81A) vyks Pokalbių klubo ispanų kalba susitikimas. Veda edukatorė Dora Žibaitė.

Prasidėjus adventui ir artėjant didžiosioms metų šventėmis, per gruodžio mėnesio ispanų kalbos klubo susitikimą kalbėsimės apie tradicijas. Galite pagalvoti, kurios šalies tradicijos jums patinka, gal esate šventę Kalėdas ne tik Lietuvoje, ir pasiskaityti apie jas, kad galėtumėte pasidalinti su likusiais dalyviais, arba papasakoti savo patirtį.

Galimos temos: Kalėdų, Naujųjų metų ar kitų švenčių papročiai Lietuvoje arba kitose šalyse; skirtingų kultūrų virtuvė, įpročiai, charakteris; galima pasakoti ir savo asmeninę patirtį, kokių švenčių esate turėję kitose šalyse arba Lietuvoje; pasakoti linksmus ar rimtus nutikimus jūsų šeimoje per šventes.

Kad susitikimas būtų šventiškesnis, galima atsinešti ką nors valgomo (pavyzdžiui, mandarinų), tačiau tai nėra būtina. Tikrai bus arbatos.

Klube kalbama tik ispaniškai, taigi rekomenduojamas bent A2 ispanų kalbos mokėjimo lygis.

Džiugiai jūsų laukiame kalėdiniame Pokalbių klubo ispanų kalba susitikime!

Renginio metu gali būti fotografuojama, filmuojama, o medžiaga – viešinama.

Dalintis: https://www.fb.com/events/992545622038695

Renginio akimirkos


Atgal
Vaikams