Poezijos vakaras

2023 gegužės 17 d. 17.00 / KMSVB „Kauno atžalyno“ biblioteka

Gegužės 17 d., trečiadienį, 17.00 val. Klaipėdos Vydūno gimnazijos 9mt (auklėtoja J. Girdzijauskaitė) ir 9dt (auklėtoja T. Semionova) klasių mokiniai pristatys Metų poezijos knygas – nominantes. Poezijos vakaras vyks Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos „Kauno atžalyno“ padalinyje (Kauno g. 49).

„Metų knygos rinkimų“ poezijos kategorijoje dalyvavo šios nominatės:

• Greta Ambrazaitė „Adela“ (Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla)
  • Dovilė Bagdonaitė „Takeliai žolėje“ (leidykla „Bazilisko ambasada“
  • Ramunė Brundzaitė „Tuščių butelių draugija“ (Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla)
  • Birutė Grašytė-Black „Sumokėjau alyvmedžio lapais“ (Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla)
  • Julius Keleras „Virtuvėlė pilna Ukmergės“ (leidykla „58 sapnai“)

Mokytojos: Vilma Gvozdevienė, Indrė Kastravičienė, Jonė Girdzijauskaitė, Laima Galkauskienė ir Auksė Naujokaitienė.

Renginys nemokamas. Renginio metu gali būti fotografuojama, filmuojama, o medžiaga – viešinama.

Renginio plakatas