Vaikams
logo

Pirmos pagalbos praktiniai užsiėmimai senjorams

2023 gegužės 18 d. 14.30 / KMSVB Melnragės biblioteka
photo

Gegužės 18 d., ketvirtadienį, 14.30 val. Lietuvos Raudonasis Kryžius kviečia į nemokamą praktinį pirmosios pagalbos užsiėmimą, kurio dėka pagilinsite ne tik teorines žinias, bet ir praktinius įgūdžius. Užsiėmimas vyks Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Melnragės padalinyje (Molo g. 60). Užsiėmimą ves apmokyti pirmosios pagalbos savanoriai.

Nei vienas iš mūsų negali numatyti, kur laukia nelaimė, todėl privalome būti pasiruošę įvairioms gyvenimo situacijoms. Pirmoji pagalba – tai pirmas žingsnis siekiant padėti kitiems ir operatyviai bei tikslingai sureaguoti tokiais atvejais, kai gresia pavojus žmogaus gyvybei.

Tokie įgūdžiai reikalingi tuomet, kai tenka laukti profesionalios medikų pagalbos – jie ne iš karto gali atvykti į įvykio vietą, o būtent tokiais atvejais yra brangi kiekviena minutė.

Nustatyta, jog būtent dėl šios priežasties mūsų šalyje miršta pakankamai daug žmonių, tačiau savo pačių pastangomis šią statistiką galime pakeisti – net ir keli lemtingi veiksmai gali prisidėti prie sėkmingos istorijos pabaigos.

Prisidėkime prie saugesnės visuomenės kūrimo. Aš ir Tu – tai MES!

Vietų skaičius ribotas, būtina registracija tel. (8 46) 498041.

Užsiėmimas nemokamas. Renginio metu gali būti fotografuojama ir/ar filmuojama, o medžiaga viešinama.

Dalintis: https://www.fb.com/events/1629945304155461 


Atgal
Vaikams