Nijolės Kliukaitės knygos „Naktelės: trioletai kitaip“ pristatymas

2023 kovo 04 d. 12.00 / KMSVB „Kauno atžalyno“ biblioteka

Kovo 4 d., šeštadienį, 12.00 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos „Kauno atžalyno“ padalinyje (Kauno g. 49) vyks knygos „Naktelės: trioletai kitaip“ pristatymas. Išmokti kurti trioletus kviečia autorė Nijolė Kliukaitė ir leidykla „Eglė“.

Daugiausia vaikams knygas skirianti rašytoja Nijolė Kliukaitė sukūrė eilėraščių ir pastelių knygą, kuria gali grožėtis ir vaikai, ir suaugusieji. Poetė rungtyniauja su dailininke, nežinia, kuri laiminti. Greičiausiai abi, juo labiau, kad tai tas pats kūrėjas!

Knyga „Naktelės: trioletai kitaip“ pretenduoja tapti populiariausia „Klaipėdos knyga 2022“. Maloniai kviečiame dalyvauti ir balsuoti svetainėje: www.biblioteka.lt/balsavimas arba Klaipėdos bibliotekose.

Renginys nemokamas. Informavimo tikslais renginio metu bus fotografuojama ar/ir filmuojama.