Vaikams
logo

Mokytojų diskusijų klubo susitikimas „Pabėgimo kambarys kaip ugdymo metodas“

2023 birželio 06 d. 14.00 / KMSVB Jaunimo biblioteka
photo

Mokytojų klubas pradeda šių metų savo veiklą. Įvyko pirmas susitikimas. Ko tikėtis?

Nuo 2022 m. veikia asociacijos „Kūrybinės jungtys“, Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos ir Pedagogų švietimo ir kultūros centro įkurtas mokytojų diskusijų klubas „Jungtys tarp švietimo ir kultūros: Mokykla–Kultūra–Veiksmas“. 2022 m. įvyko 10 klubo susitikimų. Susitikimuose buvo kalbama apie švietimo ir kultūros įstaigų bendradarbiavimo galimybes. Praktinių užsiėmimų metu lavinamas kūrybiškumas ir kritinis mąstymas. Susitikimų metu švietimo ir kultūros bendruomenės kviečiamos mokytis kaip profesionaliai, pasitelkus konkrečius metodus, integruojant pamokas, įveiklinti kūrybiškumo, pažinimo ir kultūrines kompetencijas.

Nuo 2023 m. gegužės iki gruodžio mėnesio planuojama suorganizuoti 6 susitikimus, supažindinti su 6 skirtiniais kūrybiniais metodais, kurie galėtų tapti ašimi kuriant 6 konkrečių temų pamokų ar veiklų modelius.

Gegužės 8 d. I.Kanto viešosios bibliotekos „Kauno atžalyno“ padalinyje įvyko mokytojų diskusijų klubo „Jungtys tarp švietimo ir kultūros: Mokykla–Kultūra–Veiksmas“ pirmasis šių metų susitikimas, tema „Mokinių kompetencijų ugdymo galimybės Klaipėdos miesto kultūros įstaigoje: kultūros įstaigų žemėlapis“. Susitikime dalyvavo įvairių Klaipėdos mokyklų mokytojai, Klaipėdos miesto kultūros įstaigų: Klaipėdos I.Kanto viešosios bibliotekos, Lietuvos jūrų muziejaus, Mažosios Lietuvos, Laikrodžių muziejų, Kultūrų komunikacijų centro, P.Domšaičio galerijos, edukatoriai. Susitikimą moderavo ir vedė I. Kanto bibliotekos kultūrinės veiklos koordinatorė bei kūrybinių projektų kuratorė Vida Narveišytė ir Klaipėdos kultūros įstaigų veiklų koordinatorė Inga Norkūniene. Mokytojų susitikimą kuravo PŠK centro metodininkė Jovita Norvilienė.

Antrasis diskusijų klubo susitikimas vyks birželio 6 d. 14.00 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Jaunimo padalinyje, adresu Tilžės g. 9. Susitikimo tema „Pabėgimo kambarys kaip ugdymo metodas. Skaitmeninio turinio kūrimas ir integravimas į mokymosi procesą“.

Kviečiame registruotis į mokytojų diskusijų klubo susitikimą https://www.semiplius.lt/ 
Laukiami visi kūrybišku mokymusi besidomintys mokytojai, įvairių kultūros įstaigų edukatoriai.

Renginio metu gali būti fotografuojama ir/ar filmuojama, o medžiaga viešinama.

Šis renginys iš dalies finansuojamas Lietuvos kultūros tarybos, pagal projektą „Virtuali Klaipėda: istorija ne gąsdina, o kuria!"

Renginio akimirkos

Žiniaskalidoje: Pabėgimo kambarys – irgi ugdymo metodas | klaipedadiena.lt 


Atgal
Vaikams