Vaikams
logo

2024 vasario 15 d. 13.30 / I. Kanto viešoji biblioteka
photo

Vasario 15 d., ketvirtadienį, 13.30 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešojoje bibliotekoje (Turgaus g. 8) Mažosios Lietuvos reikalų tarybos Klaipėdos krašto skyrius kviečia į virtualią ekskursiją, kurios tikslas supažindinti su žymiais Mažosios Lietuvos kultūros ir visuomenės veikėjais, Tilžės akto signatarais ir Didžiosios Lietuvos visuomenės veikėjais: Jokūbu Stiklioriumi (Turgaus g. 3), Valteriu Didžiu (Turgaus g. 2), Erdmonu Simonaičiu (Žvejų g. 2), Jurgiu Lėbartu (Tiltų g. 16), Jurgiu Arnašiumi (Jūros g. 1) Viktoru Gailiumi (Liepų g. 10) Jonu Vanagaičiu (Karoso g. 13) ir Martynu Jankumi (Šiaulių g. 5).
Projektą „Mažosios Lietuvos kultūros politikų ir visuomenės veikėjų Erdmono Simonaičio ir Jokūbo Stiklioriaus atminimas – Didvyriai gyvi“ iš dalies finansavo Klaipėdos miesto savivaldybė.

Kviečiame dalyvauti!

Renginio metu gali būti fotografuojama, filmuojama, o medžiaga – viešinama.

Renginio plakatas

Atgal