Vaikams
logo

Literatūrinė diskusija „Meilės romano vaidmuo šiuolaikinės moters gyvenime“

2023 kovo 01 d. 17.00 / I. Kanto viešoji biblioteka
photo

Bibliotekoje pavasaris prasidės meilės romanų vakaru! Kovo 1 d., trečiadienį, 17.00 val. kviečiame į literatūrinę diskusiją „Meilės romano vaidmuo šiuolaikinės moters gyvenime“, kuri vyks Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešojoje bibliotekoje (Turgaus g. 8).

Su savo naujausiais kūriniais atvyksta rašytojos: LAVISA SPELL, DONATA KONTENIENĖ, IGNĖ ALE, ILONA MADELAINE.

Lavisa Spell (Auksė Šiugždinienė) – meilės romanų su magijos prieskoniais autorė, save pristatanti taip: „Noriu, kad skaitytojas, savo brangaus laisvalaikio metu pasirinkęs mano knygą, smagiai leistų laiką ir užsimirštų, pasinėręs į žodžiais pinamą aistros ir magijos kupiną istoriją. Kad užvertęs knygą jaustų malonų virpesį krūtinėje, lyg po romantiškos melodijos. Ir kad tuo pat metu jo galvoje nuskambėtų keletas svarbių klausimų apie savo paties gyvenimą“.

Donata Kontenienė – klaipėdietė rašytoja jau išleidusi keturis erotinius meilės romanus. Pirmoji knyga „Septynetas“ skaitytojų buvo priimta taip gerai, kad jau kitais metais susilaukė tęsinio. D. Kontenienė teigia, kad istorijos gyvena jos viduje. Autorė nemėgsta planuoti. Iš anksto neruošia knygos struktūros. Jai pakanka žinoti istorijos pradžią bei pabaigą ir spontaniškai sujungti šiuos taškus. Labiausiai D. Kontenienė rašyti mėgsta naktimis. Didžiausi jos įkvėpimo šaltiniai yra muzika, gamta, žmonės.

Ignė Ale – knygų autorė ir vertėja, knygų „Tarp A ir B“ ir „Geltona suknelė“ autorė, gyvenanti Klaipėdoje. Nors didžioji jos gyvenimo dalis sukasi apie knygas, autorė stengiasi rasti laiko kelionėms, jūrai ir lėtiems pasivaikščiojimams. Kaip tik į šį miestą nukelia jos naujausias romanas „Visi vieniši žmonės“.

Ilona Madelaine – debiutuojanti rašytoja pristato romaną „Nuodas“. „Po saldžiu viršeliu galima rasti istorijų, kuriose sprendžiama daug aktualių klausimų: nevaisingumas, depresija, šeimos krizės, artimo žmogaus netektis. Labai skaudžios ir svarbios temos. Įsitrauki į herojų išgyvenimus, tave tiesiog permala, bet paskutinį puslapį užverti žinodamas, kad viskas gerai. Ir patiki, kad ir tavo gyvenime viskas bus gerai. Kai pati skaitau knygą, noriu, kad būtų juokinga ir skaudėtų. Noriu, kad užversčiau knygą ir atsikvėpčiau su palengvėjimu: ačiū Dievui, viskas baigėsi laimingai“, - sako jaunoji rašytoja Ilona Madelaine (Jonuškaitė), savąjį gyvenimą kurianti Šveicarijoje.

Kviečiame į atvirą pokalbį su žavingomis damomis – 03-01, 17.00! Džiaugiamės galėdami nudžiuginti meilės romanų mylėtojus!

Informavimo tikslais renginys bus fotografuojamas ir/ar filmuojamas!

Dalintis: https://www.fb.com/events/2972702429691803 

Renginio akimirkos


Atgal
Vaikams